Rewitalizacja Radomska. Jest już raport z konsultacji społecznych

Rewitalizacja Radomska. Jest już raport z konsultacji społecznych Fot. Klaudia Gajda

Od 13 kwietnia do 12 maja 2021 r. trwały konsultacje społeczne projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji miasta Radomska. Radomszczański magistrat przedstawił Raport z przeprowadzonych konsultacji.

Z uwagi na obowiązujące obostrzenia wynikające z epidemii COVID - 19 konsultacje przeprowadzono za pomocą środków porozumiewania się na odległość, w tym zapewniających jednoczesną transmisję wizji i dźwięku.

Zadaniem przeprowadzenia konsultacji społecznych było zapoznanie mieszkańców z procesem rewitalizacji Radomska, a także zebranie uwag i opinii dotyczących poszczególnych dokumentów.

Czytaj też: Wyznaczono radomszczański obszar do rewitalizacji. Mieszka w nim ponad 7,5 tys. osób

Podczas żadnej z przeprowadzonych form konsultacji nie zgłoszono uwag do projektu uchwały jak również nie pojawiły się żadne uwagi dotyczące prezentowanej diagnozy, a także badania ankietowego mieszkańców.

W wyniku tego projekt uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji miasta Radomska, a także dokument Diagnozy służącej wyznaczeniu obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji nie ulegają zmianie.

Raport znajduje się w załączniku poniżej.

Więcej o:
radomsko urząd miasta radomsko rewitalizacja radomska konsultacje raport

Załączniki

raport_z_konsultacji_spolecznych.pdf

Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE