Remont na ul. Kołłątaja. Zmiana organizacji ruchu

Od 31 lipca będzie tam działać tymczasowa organizacja ruchu

Od 31 lipca na ulicach Kołłątaja i Topolowej wprowadzona zostaje tymczasowa organizacja ruchu drogowego.
Ulica Kołłątaja w remoncie
Te utrudnienia wynikać będą z realizacji inwestycji ph. „Przebudowa ulicy Kilińskiego, Raciborskiego, Kołłątaja oraz Topolowej w Radomsku wraz z budową kanalizacji deszczowej w w/w ulicach”.

- W czasie prowadzenia robót obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu, o czym informują odpowiednie znaki. Okolicznych mieszkańców przepraszamy za utrudnienia i uciążliwości związane z remontem - informuje Urząd Miasta.

Przypomnijmy, że realizacja zadania rozpoczęła się w 2012 roku. Pierwszą częścią był remont ulicy Kilińskiego, w której wykonany został m. in. dwustronny chodnik oraz kanalizacja deszczowa. W lipcu br. zakończyła się realizacja II etapu inwestycji - zakres robót dotyczył ul. Raciborskiego na całej długości od ul. Grodzkiej do ul. Kołłątaja. Wykonana została nawierzchnia asfaltobetonowa o szerokości 6 m oraz chodnik o nawierzchni z kostki betonowej o szerokości 1,50m i 2,0m. Ponadto zrobiono kanalizację deszczową przebudowywanej drogi oraz zlikwidowano kolizję z istniejącą siecią gazową w ul. Raciborskiego.

Przewidywany termin całkowitego zakończenia inwestycji (III etap - ul. Kołłątaja i ul. Topolowa) to czerwiec 2014r. Wykonawca deklaruje jednak, że będzie chciał zdążyć z realizacją robót jeszcze w tym roku.Więcej o:
remont ul. kołłątaja remont remont ulice
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE