Rekreacja w śmieciach w Zakrzówku Szlacheckim

Rekreacja w śmieciach w Zakrzówku Szlacheckim Fot. nadesłane

- Czy tak powinien wyglądać teren, który służy wypoczynkowi i rekreacji? Czy powinien tonąć w śmieciach – zastanawia się nasz czytelnik, który wybrał się nad zalew w Zakrzówku Szlacheckim.

Lato w pełni. Pogoda sprzyja wypoczynkowi nad wodą. Mieszkańcy powiatu radomszczańskiego mają do dyspozycji niewiele tego typu miejsc, z których można korzystać. Jednym z nich jest cieszący się dużą popularnością obiekt w Zakrzówku Szlacheckim.

- Wielokrotnie byłem nad zalewem w Zakrzówku Szlacheckim i pobyty te dobrze wspominam. Tym razem się jednak zawiodłem. Teren ten wygląda nie jak obiekt służący wypoczynkowi, ale jak składowisko odpadów – podkreśla nasz czytelnik, pan Tomasz.

Pan Tomasz przesłał do naszej redakcji wykonane przez siebie zdjęcia.

- Proszę zobaczyć, jak ten teren wygląda. Gdzie się nie spojrzy, leżą śmieci: puszki, butelki, reklamówki, plastikowe i papierowe talerze. Czy w takich warunkach można rozłożyć koc i odpocząć? Myślę, że większość osób się na to nie zdecyduje. Przyjadą tu, zobaczą te śmieci i pojadą. Mam pretensje do osób, które nie potrafią zostawić po sobie porządku. Ale za taki stan rzeczy winię również osoby, odpowiadające za utrzymanie czystości na tym obiekcie. Przecież nie jest to obiekt bezpański – zauważa pan Tomasz.

Nasz czytelnik ma nadzieję, że znajdą się odpowiednie służby, które doprowadzą obiekt do należytego stanu, by mogły z niego korzystać osoby, które chcą spędzić wolny czas nad wodą.

Więcej o:
powiat radomszczański zakrzówek szlachecki zbiornik zakrzówek szlachecki bałagan śmieci
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE