Rekord zgonów w Łódzkiem. Nie żyją 32 osoby. 1289 nowych zakażeń koronawirusem

Rekord zgonów w Łódzkiem. Nie żyją 32 osoby. 1289 nowych zakażeń koronawirusem Fot. pixabay.com

Jak poinformował Urząd Wojewódzki, w województwie łódzkim odnotowano 1289 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. 32 osoby zmarły, w tym 11 mieszkańców powiatu radomszczańskiego.

(stan na 19 listopada 2020 r. – godz. 11.00)

Kolejne 1928 osób wyzdrowiało.

Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:

- Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 54337
- Liczba osób aktualnie zakażonych: 30493
- Liczba osób objętych kwarantanną: 24364
- Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 943
- Liczba osób, które wyzdrowiały: 23178
- Liczba osób, które zmarły: 666

Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 2253

Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to – 54337

Osoby zmarłe

Urząd Wojewódzki w Łodzi poinformował o śmierci kolejnych osób, zakażonych koronawirusem.

Zmarłe osoby to:

- 58 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.

- 63 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im. N.Barlickiego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.

- 73 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Pacjentka pochodziła z powiatu łowickiego.

- 79 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.

- 82 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.

- 82 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.

- 84 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu kutnowskiego.

- 89 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Łowiczu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łowickiego.

- 89 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Łęczycy. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łęczyckiego.

- 89 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Łęczycy. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łęczyckiego.

- 90 - letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 44 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 53 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego-wschodniego.

- 59 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu kutnowskiego.

- 62 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. N.Barlickiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 62 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 65 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 65 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu kutnowskiego.

- 65 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Łasku. Pacjent pochodził z powiatu łaskiego.

- 67 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Łęczycy. Pacjent pochodził z powiatu łęczyckiego.

- 70 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 70 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łowickiego.

- 70 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 72 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Łowiczu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łowickiego

- 75 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łowickiego.

- 77 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w Klinice Rehabilitacji Ortopedycznej i Pourazowej w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 80 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 80 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu kutnowskiego.

- 80 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu Zduńskiej Woli. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu zduńskowolskiego.

- 86 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 88 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 90 - letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

Więcej o:
koronawirus radomsko koronawirus koronawirus województwo łódzkie śmierć

Załączniki

Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE