Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy dla blachodachówki modułowej Nel

Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy dla blachodachówki modułowej Nel

Jeden z flagowych produktów firmy Florian Centrum, czyli blachodachówka modułowa Nel, otrzymała prestiżowe wyróżnienie — rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Taki tytuł może być powodem do dumy, ponieważ certyfikat zaświadcza o najwyższej jakości produktu i dbałości o detale, z którą został wykonany.

Blachodachówka Nel – doceniona przez grono ekspertów

Blachodachówka modułowa Nel spełniła wszystkie warunki, aby uzyskać rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Organizacja zrzesza ekspertów w branży, dlatego jej wyróżnienie ma ogromne znaczenie i jest potwierdzeniem najwyższej jakości.

blachodachówka Nel Florian Centrum

Blachodachówka Nel Florian Centrum

Blachodachówka Nel to niezwykle stylowy produkt, który każdemu budynkowi nadaje elegancki i szykowny wygląd. Kwestie wizualne to jednak nie wszystko.

Atutem tego modelu są przede wszystkim parametry techniczne. Został on wykonany z najwyższej jakości blachy powlekanej wyjątkowo odpornymi powłokami poliuretanowymi — PURMAT®, PURLAK® lub hybrydową powłoką PURMAX®.

Ważną zaletę  blachodachówki modułowej Nel stanowi także jej symetryczny kształt. Dlaczego jest to tak istotne? Eksperci docenili bowiem możliwość przeprowadzania montażu pokrycia w dwie strony, co dodatkowo wpływa na optymalizację kosztów budowy i krycia dachu.

Duży wybór wariantów blachodachówki Nel w naszej ofercie

Blachodachówkę Nel można zamówić w szerokiej gamie kolorystycznej, co z pewnością jest doskonałą wiadomością dla inwestorów, którym zależy na doskonałym wyglądzie dachu. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach — klasycznej i wzbogaconej o profilowanie powierzchniowe, czyli nanofalę. Jest to element, który wzmacnia i poprawia sztywność panela.

Interesujący wygląd oraz parametry, który zdobyły uznanie specjalistów w branży dekarskiej, sprawiają, że blachodachówka Nel spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy – ich wyróżnienie ma znaczenie

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy jest organizacją, która zrzesza osoby zawodowo związane z branżą dachową: wykonawców, ekspertów, projektantów, dostawców oraz producentów materiałów budowlanych przeznaczonych do budowy dachów.

Celem Stowarzyszenia jest między innymi wspieranie rozwoju branży poprzez propagowanie odpowiednich postaw, działań, metod i technik, stosowanych w zakresie wykonywania pokryć dachowych. Organizacja zajmuje się również popularyzowanym dobrych praktyk, metod i technik wykorzystywanych przy wykonywaniu pokryć dachowych i izolacji oraz kształceniem młodych rzemieślników w dziedzinie dekarstwa.

 

Rekomendacja produktowa blachodachówki Florian Centrum

Rekomendacja produktowa blachodachówki Florian Centrum

Specjaliści zrzeszeni w organizacji zajmują się również przygotowywaniem rekomendacji produktowych. Stanowią one potwierdzenie najwyższej jakości produktu i bardzo dobrych parametrów funkcjonalnych elementów wykorzystywanych do budowy dachów. Dla klientów są natomiast wskazówką, że wybierają produkty, które doskonale sprawdzą się na ich dachach.

Aby uzyskać takie wyróżnienie, każdy element musi pozytywnie przejść bardzo szczegółowe testy, które sprawdzają jego właściwości pod wieloma względami. Badana jest przede wszystkim jakość i precyzja wykonania, ale także czytelność instrukcji montażu i użytkowania oraz walory wizualne.

Blachodachówka Nel przeszła takie testy z doskonałym wynikiem, dlatego w pełni zasłużyła na otrzymanie wyróżnienia.

To nie pierwsze wyróżnienie produktów Florian Centrum!

Firma ma powody do dumy, jednak uznanie ekspertów nie jest nowością dla Florian Centrum. W Plebiscycie Budowlana Marka Roku w latach 2022 i 2023 przedsiębiorstwo otrzymało wyróżnienie w kategorii blachy modułowe.

To potwierdza, że nieustannie dba ono o najwyższą jakość i stale poszukuje innowacyjnych rozwiązań. Wszystko po to, aby dachy ich klientów były trwałe, solidne i…piękne.

Jeśli szukasz niezawodnych produktów na dach, już wiesz, gdzie je znajdziesz. Rekomendacja ekspertów w branży jest najlepszym dowodem, że warto zaufać tej marce.  

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE