Regulamin pozwala na tego typu rozwiązania

Regulamin pozwala na tego typu rozwiązania Fot. M. Kołaczkowski

- To są projekty (w Budżecie Obywatelskim w Radomsku - przyp. red.), w których Rady Rodziców, pedagodzy upraszają się, aby standard szkoły był właściwy, aby w przedszkolu powstał na przykład plac zabaw. To jest kuriozalne. Przecież to zadanie własne gminy i samorząd powinien to zrobić – krytykuje projekty realizowane w kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego na 2023 roku Rafał Dębski, radny Rady Miejskiej w Radomsku (PO) w rozmowie na portalu Radomsko24.pl.

Z taką interpretacją nie zgadza się Wioletta Marcinkowska naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta w Radomsku, koordynator Budżetu Obywatelskiego. 

- Tego rodzaju zarzuty pojawiają się już któryś rok z rzędu. Takie głosy zawsze dochodziły i będą dochodzić dopóki regulamin będzie na to pozwalał – komentuje Wioletta Marcinkowska, gość portalu Radomsko24.pl.

Premierowa rozmowa „W Temacie” na portalu Radomsko24.pl z Wiolettą Marcinkowską, naczelnikiem Wydziału Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta w Radomsku w środę 11 stycznia o godzinie 19.45

Więcej o:
w temacie irek staszczyk wioletta marcinkowska
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE