Recytatorski Konkurs Ekologiczny w PP nr 4 w Radomsku

Recytatorski Konkurs Ekologiczny w PP nr 4 w Radomsku

28 kwietnia w Publicznym Przedszkolu nr 4 „Pod Zielony Ludkiem” w Radomsku odbyła się XXII edycja Recytatorskiego Konkursu Ekologicznego dla przedszkolaków z całego Radomska.

Tegoroczna impreza przebiegała pod hasłem: „Woda darem przyrody”. Konkurs zainaugurowało przedstawienie o tematyce ekologicznej w wykonaniu najstarszej grupy organizatorów. Następnie na scenie zaprezentowali się uczestnicy.

Komisja konkursowa w składzie: Anita Pawlak-Zygma, Małgorzata Borek i Anita Janczak, po wysłuchaniu osiemnastu recytatorów, przyznała następujące nagrody: I miejsce dla Iwo Walioszczyka z PP nr 5, II miejsce dla Nikoli Niedbały z PP nr 3, III miejsce dla Filipa Zielińskiego z PP nr 1. Dodatkowo wyróżniono Agatę Nowicką z PP nr 9 i Kornelię Rudek z PP nr 4.

Jednocześnie wręczono nagrody laureatom X edycji Plastycznego Konkursu Ekologicznego pod hasłem: „Zaczarowany kwiat”, którego organizatorem jest również Publiczne Przedszkole nr 4 w Radomsku. I miejsce zajęła Maja Kusek z PP nr 1, II miejsce Alicja Misterkiewicz z PP nr 4, III miejsce Maja Matras z PP nr 1. Przyznano również dwa wyróżnienia: dla Mikołaja Nibelskiego z PP nr 4 i Igora Hałaszkiewicza z PP nr 3.

Więcej o:
przedszkole konkurs konkurs przedszkole przedszkole radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE