RdR świętuje Dzień Kobiet

Członkowie i sympatycy Razem dla Radomska wraz z Jarosławem Ferencem rozdawali kwiaty w centrum miasta.

Członkowie oraz sympatycy Razem dla Radomska wraz z Jarosławem Ferencem prezesem tego stowarzyszenia, który jednocześnie piastuje urząd prezydenta miasta, rozdawali napotkanym paniom kwiaty. Wręczane tulipany był symbolicznym wyrazem szacunku i miłym gestem jaki ma zawsze miejsce 8 marca z racji Dnia Kobiet. W Radomsku nie mogło być inaczej i tym razem panowie skupieni w lokalnym stowarzyszeniu postanowili docenić wszystkie radomszczanki, wręczając zabieganym kobietom po pięknym kwiatku.

Była to kolejna okazja do powyborczego spotkania z mieszkańcami miasta. Obdarowywane panie wyrażały radość, iż panu Ferencowi udało się zdobyć prezydencki fotel. Zapewne okazane wyrazy sympatii, będą kolejnym impulsem do wytężonej pracy na tak odpowiedzialnym stanowisku.

Miejmy nadzieję, że za rok pan prezydent będzie równie ciepło witany na ulicach podczas rozdawania kwiatów i będzie miał już czym się pochwalić wszystkim paniom. W innym wypadku, bukieciki mogą nie wystarczyć do oczarowania przechodniów. 

Więcej o:
dzień kobiet rdr jarosław ferenc
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE