Razem dla Radomska ma się dobrze i tak będzie jeszcze długo

Razem dla Radomska ma się dobrze i tak będzie jeszcze długo

12 maja, kilkanaście godzin po informacji o zerwaniu przez Stowarzyszenia Razem dla Radomska i Wspólny Samorząd koalicji z PO w mieście i powiecie, szefowie ugrupowań, czyli prezydent Radomska Jarosław Ferenc oraz starosta Beata Pokora poinformowali o podpisaniu umowy koalicyjnej z PiS, reprezentowanym przez poseł Annę Milczanowską.

- Co dzisiaj Pan powie, 10 476 radomszczanom, którzy głosowali w ostatnich wyborach na Jarosława Ferenca, broniąc się przed rządami PiS w Radomsku? Trzeba powiedzieć, że ich po prostu Pan oszukał? - dopytuje w rozmowie na portalu Radomsko24.pl Irek Staszczyk, prezydenta Jarosława Ferenca.

- Zawsze mówiłem, że będę współpracować z tymi, którzy na rzecz miasta i powiatu chcą działać – odpowiada gość portalu.

- Teraz to już chyba kwestia czasu gdy ugrupowanie Razem dla Radomka podzieli losy Forum Samorządowo–Gospodarczego? - pyta gospodarz programu.

- Ugrupowanie RdR powstało w tym samym czasie co FS-G. Forum już dawno nie ma, a RdR ma się dobrze i tak będzie jeszcze bardzo długo – ripostuje Jarosław Ferenc.

Cała rozmowa z prezydentem miasta Jarosławem Ferencem, na portalu Radomsko24.pl, w środę 26 maja w programie „Staszczyk niezależnie”, jak zawsze o godzinie 19.45.

Więcej o:
staszczyk niezależnie rdr rdr radomsko jarosław ferenc
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE