Radomsko, Łódzkie -0.4o środa, 22 Stycznia 2020
ważne informacje
  • 12:01 Dni Radomska 2020. Wystąpią Ronnie Ferrari, Lady Pank i B.R.O czytaj dalej
Agencja Muza_koncert 12 marca

Ratownicy wodni rywalizowali w Zakrzówku

Sport i rekreacja

Powiatowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zorganizowało Mistrzostwa Ratowniczych Skuterów Wodnych "Puchar Jara 2011". Odbyły się one w sobotę 20 sierpnia w Zakrzówku... ››

Powiatowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zorganizowało Mistrzostwa Ratowniczych Skuterów Wodnych "Puchar Jara 2011". Odbyły się one w sobotę 20 sierpnia w Zakrzówku Szlacheckim.

Ratownicy mogli wykazać się zarówni indywidualnie - na wodzie, jak również zespołowo - podczas zawodów ratowniczych. W pierwszej kategorii najlepszy okazał się Maciej Piotrowski ze Skierniewic, który pokonał dotychczasowo mistrza - Łukasza Muchę z PWOPR w Radomsku. Zespołowo niepokonani okazała się ekipa ratowników z Radomska - Maciej Tylus, Adam Poroszewski i Grzegorz Fryś.Puchary i dyplomy najlepszym zawodnikom wręczyli: Wójt Gminy Ładzice Wioletta Pichit, Prezes WOPR Województwa Łódzkiego Andrzej Jankowski oraz Prezes PWOPR w Radomsku Jacek Rogalski.- Zarówno zawodnicy, jak i widzowie zgodnie uznali, że impreza była bardzo udana, ponieważ rywalizacja indywidualna oraz zespołowa była bardzo zacięta i widowiskowa. Szkoda, że następna odbędzie się dopiero za rok. - mówi Jacek Rogalski, Prezes PWOPR.

komentarze