RAP Radomsko zawalczy o puchar w turnieju piłki nożnej!

Drużyna ESBANK RAP Radomsko weźmie udział w I Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Orlików w Olsztynie.

19 lutego, czyli już w najbliższą niedzielę, odbędzie się I Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Orlików o Puchar Rady Nadzorczej RKS Raków S.A się na Hali Sportowej w Olsztynie przy ulicy Zielonej. Radomsko będzie na nim reprezentować drużyna ESBANK RAP Radomsko, a więc zawodnicy Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej.

W imprezie weźmie udział 12 zespołów, w których zagrają zawodnicy z roczników 2001 i 2002. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne które swoje spotkania rozegrają systemem każdy z każdym. W dalszej części zostaną rozegrane półfinały oraz mecze o I, II i III miejsce.

 

Początek niedzielnego turnieju został zaplanowany na godzinę 9.00 a finał organizatorzy przewidzieli na godzinę 17.40, czas trwania jednego meczu to 12 minut. O przygotowaniach do niedzielnych zmagań można również przeczytać na oficjalnej stronie turnieju rakowrncup.manifo.com.


Uczestnicy:

1.Stadion Śląski Chorzów

2.ESBANK RAP Radomsko

3.Warta Zawiercie

4.Zagłębie Sosnowiec

5.Sprint Katowice

6.MUKP Dąbrowa Górnicza

7.Promotor Zabrze

8.Polonia Środa Śląska

9.LKS Omega Kleszczów

10.KS APN Częstochowa

11.Sokół Olsztyn

12.RKS Raków Częstochowa S.A (gospodarz turnieju)

 

Gorąco kibicujemy oczywiście naszym reprezentantom, czyli zawodnikom ESBANK RAP Radomsko, dla których najbliższy turniej jest już szóstym w tym roku. Mamy nadzieję, że uda im się stanąć na podium jak najwyżej i życzymy dużo wytrwałości!

Więcej o:
piłka nożna rap radomsko sport
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE