RAP Radomsko zaprasza na mecze ligowe

RAP Radomsko zaprasza na mecze ligowe Fot. RAP Radomsko

Już 15 sierpnia 2020 r. wznowione zostaną rozgrywki ligowe, w których wystąpią drużyny RAP Radomsko.

Pierwsi do boju ruszają Młodzicy grający w I lidze wojewódzkiej. Mowa tu o podopiecznych trenera Mateusza Walaszczyka z rocznika 2008, którzy 15 sierpnia udadzą się do Wiśniowej Góry koło Łodzi na mecz z Andrespolią.

W meczach ligowych wystąpi 7 drużyn RAP Radomsko. Grać będą na stadionie miejskim przy ul. Brzeźnickiej, przy ul. Kościuszki, na Orliku przy ul. Rolnej i kilka spotkań w roli gospodarza na stadionie w Gomunicach.

Podczas meczów ligowych „u siebie”, będzie można zobaczyć zespoły RAP Radomsko łącznie 42 razy. W meczach wyjazdowych RAP będzie również uczestniczył aż 42 razy.

Pierwsze spotkanie w Radomsku to mecz I ligi wojewódzkiej Młodzików w kategorii D1 (rocznik 2008) RAP Radomsko – Widzew Łódź, 22 sierpnia o godz. 13.00 na stadionie przy ul. Brzeźnickiej 26, a dzień później mecz RAP Radomsko – Warta Sieradz w II lidze wojewódzkiej Trampkarzy w kategorii C2 (rocznik 2007) również na B26.

Ostatnim meczem jesienią będzie mecz ligi wojewódzkiej Trampkarzy C2 pomiędzy RAP Radomsko a PSV Łódź - 14 listopada o godz. 13.00 na ul. Brzeźnickiej 26 w Radomsku.

Podczas II półrocza 2020 r. nie zabraknie też innych ciekawych wydarzeń z udziałem zespołów RAP Radomsko, m.in. mistrzostwa Radomska przedszkolaków w październiku, czyli „ESBANK Z RAPEM Z PRZEDSZKOLAKIEM”, turniej „Girls CUP” w listopadzie i „Mikołajkowy ESBANK CUP” w grudniu, a także wiele gier i meczów towarzyskich.

Więcej o:
radomsko rap radomsko mecze rozgrywki ligowe
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE