RAP Radomsko trzeci na turnieju w Żorach

W dniach 21-22 sierpnia zawodnicy RAP Radomsko uczestniczyli w V turnieju piłki nożnej im. Darka Budnioka pod honorowym patronatem wojewody śląskiego oraz prezydenta miasta Żory.

W dniach 21-22 sierpnia zawodnicy RAP Radomsko uczestniczyli w V turnieju piłki nożnej im. Darka Budnioka pod honorowym patronatem wojewody śląskiego oraz prezydenta miasta Żory.

W pierwszym dniu turnieju zawodnicy z Radomska rozegrali trzy spotkania. Zwyciężyli zespół Żory II 4:1 (bramki: Kacper Janczak 2, Bartosz Wieloch, Alek Kołodziejczyk oraz drużynę Rekordu Bielsko- Biała 2:0 (bramki Kacper Janczak). Po wyrównanym spotkaniu zremisowali z drugą drużyną GKS Bełchatów 1:1 (bramka Aleksander Kołodziejczyk).

W sobotę ESBANK RAP Radomsko w ostatnim  meczu grupowym wygrał z MKS Żory III 6:0 (bramki Zieliński Jakub, Rychlica Kacper, Kacper Janczak 2, Aleksander Kołodziejczyk 2). Wygrana zapewniła drużynie z Radomska pierwsze miejsce w grupie.

W półfinale przeciwnikiem młodych zawodników był Raków Częstochowa. Po zaciętym meczu zwycięża drużyna z Częstochowy, a w spotkaniu o trzecie miejsce RAP wygrywa KP Lukam Skoczów 3:0 (bramki Aleksander Kołodziejczyk, Kacper Janczak, Zieliński Jakub).

Najlepszym bramkarzem turnieju zostaje wybrany Kacper Wolski z ESBANK RAP Radomsko.

Zadowolenia z postawy swoich podopiecznych nie kryje  trener Marek Kozak. - Warto zaznaczyć, że zespół podczas turnieju przegrał jedno spotkanie na sześć rozegranych. Był to dla nas ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się rozgrywkami. Z postawy chłopców jestem bardzo zadowolony, gdyż w każdym spotkaniu wykazywali się dużym zaangażowaniem i walecznością. Dziękuję całej drużynie – mówi trener.


W środę, 26 sierpnia o 16.00 zapraszamy na pierwsze ligowe spotkanie RAP Radomsko, chłopców do lat 13 (U13) w kategorii "Młodzik, D1", w którym zawodnicy trenera Marka Kozaka podejmować będą Stal Niewiadów. Mecz zostanie rozegrany na stadionie przy ulicy Kościuszki 3.

Więcej o:
rap rap radomsko piłka nożna
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE