RAP Radomsko mistrzem województwa łódzkiego!

Chłopcy z rocznika 2007 z Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej wygrali w wojewódzkim etapie turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Chłopcy z rocznika 2007 z Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej trenera Krzysztofa Kowalskiego zostali mistrzami województwa łódzkiego w kategorii U8 rozgrywek, które prowadzi Polski Związek Piłki Nożnej.

fot. nadesłane

W turnieju rozgrywanym w poniedziałek (23 marca) w Łodzi chłopcy z RAP Radomsko w grupie 16 zespołów nie mieli sobie równych.

PZPN po raz pierwszy zaprosił do tych mistrzostw dzieci w kategorii do lat ośmiu. Dla nich ostatecznymi rozgrywkami był etap wojewódzki, więc Nasi młodzi piłkarze już  nie zagrają na etapie ogólnopolskim, a szkoda... Należy podkreślić, ze RAP jest debiutantem w tym turnieju.

Dodatkowo zawodnik RAP, Bartłomiej Wysocki, został wybrany przez organizatorów najlepszym piłkarzem rozgrywek.

Wyniki:

RAP - Skomlin 8:0 (mecz grupie A)
RAP - Wielenin 8:0 (mecz grupie A)
RAP - SP 5 Skierniewice 6:1 (mecz grupie A)
RAP - Piotrcovia Piotrków Tryb. 4:2 (półfinał)
RAP - Pogoń Zduńska Wola 2:0 (Finał)

Drużyna grała w składzie: Szymon Kotliński, Bartek Wysocki, Bartek Zieliński, Bartek Szczepaniak, Bartek Morawiec, Maciek Walada, Kuba Woźniak, Franek Błaszczeć, Franek Mituła, Marcel Stawowski oraz w eliminacjach powiatowych Filip Kowalski, Mikołaj Ciupa, Patryk Hemerling i Oliwier Krzyszkowski.

Źródło: www.rap-radomsko.pl

Więcej o:
rap radomszczańska akademia piłkarska turniej piłka nożna
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE