Rafał Dębski apeluje do koalicji: nie głosujcie za podniesieniem podatków od nieruchomości!

Rafał Dębski apeluje do koalicji: nie głosujcie za podniesieniem podatków od nieruchomości! Fot. arch. redakcji

Na najbliższej (piątek, 28 października 2022 r.) sesji Rady Miejskiej w Radomsku, radni będą głosować nad uchwałą w sprawie wzrostu podatku od nieruchomości. Opozycyjny radny Rafał Dębski (KO) zamieścił na swoim facebookowym profilu apel. Zwrócił się koalicyjnych radnych, by nie przyjęli zgłoszonej przez władze miasta uchwały.

- Na najbliższej sesji na wniosek prezydenta Jarosława Ferenca koalicja PiS, RDR, i WS po raz kolejny zamierza podnieść mieszkańcom Radomska podatki. Po raz kolejny w tych trudnych czasach drenują portfele radomszczan – nie szukają oszczędności, nie zastanawiają się nad racjonalizacją wydatków budżetowych, nie mają planu na czas kryzysu.

Bez opamiętania i refleksji podnoszą sobie wynagrodzenia, organizują kolejne eventy i bawią w najlepsze - nam radomszczanom natomiast każą za to wszystko płacić. Mówię temu po raz kolejny dość!

Zwracam się także do radnych Rady Miejskiej w Radomsku o nieprzyjmowanie uchwały prezydenta Ferenca. Miejcie odrobinę przyzwoitości i rozsądku. Wybierali Was ludzie i to im macie służyć - a nie Jarosławowi Ferencowi, który - moim zdaniem - zatracił już zdrowy rozsądek – czytamy we wpisie radnego Rafała Dębskiego.

Projekt uchwały w sprawie zmiany stawek podatku od nieruchomości publikujemy w załączniku poniżej.

Więcej o:
radomsko rada miasta radomsko rafał dębski apel podniesienie podatku od nieruchomości podwyżka

Załączniki

uchwala-projekt-stawki-podatku-od-nieruch-na-2023.pdf

Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE