Radosław Rączkowski poparł Łukasza Więcka w II turze wyborów na prezydenta Radomska

Fot. Paweł Aulich

Startujący w pierwszej turze wyborów na prezydenta Radomska - Radosław Rączkowski, udzielił poparcia Łukaszowi Więckowi, który głosami wyborców wszedł do drugiej tury wyborów.

Były już kandydat na prezydenta Radomska (radny kończącej się kadencji Rady Miejskiej w Radomsku) – Radosław Rączkowski o poparciu Łukasza Więcka poinformował podczas konferencji prasowej w środę, 10 kwietnia 2024 r.

Radosław Rączkowski podziękował radomszczanom, którzy oddali na niego głosy. I jednocześnie zapewnił, że w drugiej turze wyborów zagłosuje na Łukasza Więcka, kandydata Koalicji Obywatelskiej.

- Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swoje głosy. Dziś stoję tu po to, by przekazać informację, że nasz program wyborczy będzie kontynuowany przez Łukasza Więcka. Będzie „dzień referendalny”, będzie plan dla komunikacji. W Parku Świętojańskim, w którym stoimy powstanie muszla koncertowa. Nie powiem państwu jak macie głosować, ale powiem, że ja zagłosuję za kontynuacją tego programu i dlatego zagłosuję na Łukasza Więcka – mówił Radosław Rączkowski.

- Chciałem zapewnić Radosława Rączkowskiego i wyborców Radosława Rączkowskiego, że będziemy realizować potrzeby, o których mieszkańcy mówili, głosując na pana Radosława – stwierdził natomiast Łukasz Więcek.

- Dziękuję za współpracę. To jest dobry początek pewnej zmiany i nowej jakości w polityce dla Radomska – dodał.

Druga tura wyborów prezydenta Radomska odbędzie się w niedzielę, 21 kwietnia 2024 r. Łukasz Więcek zmierzy się z ubiegającym się o reelekcję Jarosławem Ferencem (RdR, z poparciem PiS).

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko wybory samorządowe 2024 poparcie łukasz więcek radosław rączkowski
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE