Radosław Rączkowski: Chcemy wprowadzić dzień referendalny. To mieszkańcy będą mieli głos

16 marca odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez Radosława Rączkowskiego – kandydata na prezydenta Radomska. Zapowiedział on, że chce wprowadzić w Radomsku dzień referendalny przypadający na pierwszą niedzielę września.

Temat spalarni odpadów w Radomsku od dawna elektryzuje mieszkańców Radomska. Inwestycja ta budzi wiele skrajnych emocji, jednak sam temat jest szalenie istotny. Kandydat na prezydenta Radomska Radosław Rączkowski twierdzi, że w takiej sprawie, jak budowa spalarni odpadów, najważniejszy glos powinien należeć do mieszkańców i z tej przyczyny, chce wprowadzić w Radomsku dzień referendalny, który przypadać ma na pierwszą niedzielę września.

-Dziś przedstawimy konkretny plan naszego programu. Chcemy wprowadzić dzień referendalny. W pierwszą niedzielę września będzie dzień referendalny w mieście Radomsku. To mieszkańcy będą mogli wyrazić swoją opinię na tematy tak ważne, jak spalarnia odpadów – mówi Radosław Rączkowski Kandydat na Prezydenta Radomska.

Jak sam dodaje, budowa spalarni odpadów, to dobre rozwiązanie, które pozwoli mieszkańcom zaoszczędzić dużo pieniędzy na ogrzewaniu, ale to wszyscy mieszkańcy powinni się wypowiedzieć na ten temat, dlatego właśnie chce zorganizować referendum.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko referendum mieszkańcy głosowanie radosław rączkowski konferencja wybory samorządowe 2024
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE