Radosław Pawelec pozostaje prezesem RKS Radomsko

Radosław Pawelec pozostaje prezesem RKS Radomsko Fot. Radosław Pawelec nowy-stary prezes RKS Radomsko/ Fot. M. Patalan

- Radosław Pawelec nadal będzie pełnił funkcję prezesa RKS - poinformował klub na swoim oficjalnym facebookowym profilu.

Pawelec złożył rezygnację ze stanowiska po pamiętnym meczu z Unią Skierniewice w Pucharze Polski. RKS został wtedy ukarany walkowerem - wszystko dlatego, że na boisku wystąpił Krystian Kolasa, który powinien wówczas pauzować z powodu żółtych kartek.

Porażka zabolała radomszczańskich kibiców tym bardziej, że na boisku to żółto-niebiescy okazali się lepsi i pewnie zwyciężyli 2:1.

W skład zarządu wejdą ponadto: Rafał Saternus, Fabian Krawczykowski, Grzegorz Wach (sekretarz klubu), Artur Romanek, Daniel; Petralik i Jakub Mielczarek (wiceprezes zarządu). 

- Walne zebranie RKS Radomsko opowiedziało się za Radosławem Pawelcem, ponieważ klub jest w dalszej fazie rozwoju i w takim momencie, w którym musimy ciężko pracować, żeby RKS odnosił jeszcze większe sukcesy. To nie był dobry moment na roszady, natomiast był to dobry monet na zmianę zarządu. W tej chwili zarząd stanowią ludzie, którzy wspierają klub finansowo. Wszyscy członkowie są jego sponsorami. Są to ludzie znani i szanowani w naszym mieście. Mocny zarząd ma pomóc prezesowi Pawelcowi i mamy nadzieję, że uda nam się prowadzić ten klub jeszcze bardziej profesjonalnie – powiedział portalowi Radomsko24.pl, Jakub Mielczarek.

W skład komisji rewizyjnej weszli: Marcin Ciupa-przewodniczący, Przemysław Suder i Bartłomiej Mazur.

Autor: M. Patalan

Więcej o:
rks radomsko kibice rks radomsko rks licencja rks radomsko prezes rks radomsko. radosław pawelec
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE