Radomszczańska kuchnia z Beatą Anną Symołon

Już dzisiaj w sali klubowej Miejskiego Domu Kultury odbędzie się iście kulinarne spotkanie z Beatą Anną Symołon- autorką "Przepisów kulinarnych Podgórza Duchackiego". To nie lada... ››

Już dzisiaj w sali klubowej Miejskiego Domu Kultury odbędzie się iście kulinarne spotkanie z Beatą Anną Symołon- autorką  "Przepisów kulinarnych Podgórza Duchackiego".

 

To nie lada gratka dla miłośników kulinarii i osób, których cieszy czas spędzony w kuchni. Autorka jest urodzoną radomszczanką, dlatego z przyjemnością postanowiła zgłębić temat przepisów kulinarnych naszego miasta. Po smakowitej dzielnicy Krakowa - czas na Radomsko.

 

Miejski Dom Kultury w Radomsku serdecznie zaprasza zainteresowanych, ale także tych, którzy posiadają ciekawe przepisy na radomszczańskie przysmaki. Spotkanie, które odbędzie się o godzinie 18:00, będzie dotyczyło promocji "Przepisów kulinarnych Podgórza Duchackiego" jak i przygotowań do wydania następnej pozycji- o kuchni ziemi radomszczańskiej.

 

 

Organizatorzy konkursu szykują konkursy, które mają wyłonić najciekawsze przepisy kulinarne na zupy, dania główne, przystawki, ciasta, desery czy nawet napoje. Jeśli znasz takie przysmaki, koniecznie przyjdź na piątkowe spotkanie.

 

Spytaj mamy lub babci o ich niezapomniane smaki dzieciństwa. Kto wie, może szykuje się radomszczańska kuchenna rewolucja.

Więcej o:
beata anna symołon mdk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE