Radomszczańska Karta Dużej Rodziny. W styczniu ruszy nabór wniosków

Radomszczańska Karta Dużej Rodziny. W styczniu ruszy nabór wniosków

Miasto Radomsko kontynuuje program „Radomszczańska Karta Dużej Rodziny”, którego celem jest umożliwienie radomszczańskim wielodzietnym rodzinom korzystania ze zniżek, rabatów i promocji w instytucjach miejskich i firmach prywatnych.

Wnioski o wydanie Karty „DUŻA RODZINA” można składać od stycznia 2021 roku w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej.

- Rodziny, które korzystały już z programu i posiadały Kartę „Dużej Rodziny" informujemy, że karty te są ważne do końca grudnia 2020 r. W celu otrzymania nowej karty należy złożyć wniosek ponownie – mówi Karolina Turowska z Wydziału Informacji i Promocji UM w Radomsku.

Program skierowany jest do wielodzietnych rodzin, w tym do wielodzietnych rodzin zastępczych zamieszkałych na terenie Radomska bez względu na ich dochód. W programie mogą wziąć udział rodziny składające się z rodziców/rodzica mających na utrzymaniu co najmniej troje dzieci w wieku do 18 roku życia lub 25 roku życia w przypadku, gdy dziecko się uczy lub studiuje.

Do wniosku o wydanie karty należy dołączyć zdjęcia legitymacyjne członków rodziny. W przypadku dzieci powyżej 18 roku życia dołączyć należy zaświadczenie, legitymację lub inny dokument o kontynuacji nauki (dokument zostanie potwierdzony za zgodność z oryginałem przez pracownika jednostki przyjmującej). Karty będą imienne, wyrabiane dla każdej osoby w rodzinie.

Więcej o:
radomsko urząd miasta radomsko mops radomsko karta dużej rodziny nabór wniosków
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE