Radomszczanka Sylwia Nowak w teledysku Rozbójnika Alibaby czyli Roberta M.

Radomszczankę Sylwię Nowak można oglądać w najnowszym teledysku Rozbójnika Alibaby "W sieci". W ciągu trzech dni obejrzało go już ponad 830 000 osób!

Radomszczankę Sylwię Nowak można oglądać w najnowszym teledysku Rozbójnika Alibaby "W sieci". W ciągu trzech dni obejrzało go już ponad 830 000 osób!

Rozbójnik Alibaba to  peudonim Roberta M. Swoją najnowszą pioenkę, promującą nowy album, zaprezentował w styczniu 2013 roku. Na początku kwietnia w serwisie YouTube udostępniono natomiast teledysk do piosenki, ktory w ciągu 3 dni zdobył ponad 830 000 odsłon (i ta liczba rośnie z każdą godziną), a także znalazł się na stronie głównej serwisu, w polecanych filmach.

 

Sylwię Nowak w teledysku można zobaczyć na początku, kiedy biegnie przez las, a także później - Sylwia gra w nim dziewczynę, którą bohater poznaje 'w sieci', czyli na Facebooku.

 

Zobacz teledysk

 

Wcześniej Sylwię można było zobaczyć także w reklamie telewizyjnej sieci komórkowej Orange czy marki alkoholi Cin&Cin, poza tym radomszczanka reklamowała wiele marek odzieżowych czy kosmetycznych.

 

Sylwia Nowak odpowiedziała nam na kilka pytań związanych z teledyskiem Rozbójnika Alibaby.

 

Do teledysku trafiłaś z castingu czy może np. poprzez znajomość z ludźmi z projektu Roberta M?

Sylwia: Insieme Models to jedna z Agencji, która mnie reprezentuje. Przy tym projekcie właśnie ta Agencja organizowała casting, a ja zostałam wybrana.

 

Ile trwała praca przy teledysku? Czy da się to osiągnąć w ciągu jednego dnia zdjęciowego czy może trwało to dłużej?

Sylwia: Ekipa która realizowała teledysk – R5 Films – była bardzo profesjonalna, a przy tym świetnie zorganizowana.  Robiliśmy dosłownie kilka dubli sceny. Mój udział zajął dokładnie dwa popołudnia, czyli w sumie około 6-7 godzin. Dla porównania plan zdjęciowy przy reklamie znanego alkoholu czy dla sieci telefonii komórkowej zajął mi ok 12 h, a moja obecność w reklamie trwała tam kilka sekund.

 

A jak układała Ci się współpraca z Rozbójnikiem Alibabą, czyli Robertem M?

Sylwia: Szczerze, to ja Roberta osobiście nie poznałam. W teledysku go nie było i na planie również. Ale jeśli dostałabym propozycję współpracy od Roberta czy Wytwórni Prosto przy kolejnych projektach, to na pewno będę to rozważać mocno

 

Jak uważasz, skąd taka popularność teledysku? Ma już ponad 800 000 wyświetleń po kilku dniach od premiery, znalazł się też w polecanych filmach na tronie głównej YouTube.

Sylwia: Myślę, ze główna zasługa jest w samej piosence, która jeszcze przed premierą teledysku była na pierwszych miejscach list przebojów. Dodatkowo sam teledysk jest naprawdę bardzo profesjonalnie zrobiony. To była naprawdę ogromna przyjemność dla mnie pracować z ekipa z R5 Films.

 

W teledysku do piosenki pojawiasz się przy wersie "Dziewczyna na zdjęciach wygląda tak jak marzenie, Ona zaakceptowała go, on się poczuł wielki". I faktycznie niejedna radomszczanka może zazdrościć Ci figury, może uchylisz czytelniczkom rąbka tajemnicy jak osiągnąć taki efekt?

Sylwia: Co do mojej figury - dziękuję bardzo. Rzeczywiście od pól roku zaczęłam o nią mocno dbać, dokładniej 4 razy w tygodniu ćwiczę fitness, w inne dni biegam. Dodatkowo staram sie zdrowo jeść, nie objadać na noc. Ale bez jakiś katorżniczych diet, bo za dużo przyjemności sprawia mi dobre jedzenie

 

Czy radomszczanie mogą się spodziewać Ciebie w jeszcze innych projektach/teledyskach? Jeżeli tak to jakich?

Sylwia: Mogę obiecać, ze bedą mnie widzieć w kolejnych projektach. Nie mogę jeszcze zdradzać jakich, ale będą to na pewno i projekty telewizyjne i sesyjne

 

Dziękujemy bardzo za wywiad i życzymy powodzenia w kolejnych projektach!

Więcej o:
sylwia nowak teledysk robert m radomszczanka wywiad
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE