Radomszczanka Ola Ciupa wystąpi na Eurowizji!

Radomszczanka Ola Ciupa, którą oglądać możemy w teledysku Donatana i Cleo "My Słowianie", będzie występować na tegorocznej Eurowizji!

Radomszczanka Ola Ciupa, którą oglądać możemy w teledysku Donatana i Cleo "My Słowianie", będzie występować na tegorocznej Eurowizji!

Donatan i Cleo ze swoim utworem, który w Polsce przez kilka miesięcy był mega hitem, wystąpią na odbywającym się za kilka dni  Konkursie Piosenki Eurowizja, który w tym roku odbywa się w Kopenhadze. Ola Ciupa będzie jedną z sześciu osób, które podczas polskiego występu będą na scenie, przy czym radomszczanka jako jedyna (oprócz Cleo) wystąpiła również w teledysku do piosenki "My Słowianie". Pozostałe osoby które będą na scenie to oczywiście Cleo, 3 dziewczyny z zespołu Mazowsze oraz Paula Tumala, fotomodelka. Najprawdopodobniej na scenie nie zobaczymy natomiast Donatana - regulamin konkursu Eurowizji określa bowiem, że maksymalna liczba osób występujących na scenie to 6.

 

Ola Ciupa jest modelką oraz prezenterką stacji telewizyjnej itv. Uzyskała tytuł I vice miss Mazowsza 2013, a w marcu 2014 ukazała się na okładce magazynu CKM.

 

Eurowizja 2014

Cała polska ekipa jest już w Kopenhadze, gdzie odbyły się prezentacje reprezentacji poszczególnych krajów oraz rozpoczęły się próby do występów. Jak widać na zdjęciach przesłanych nam przez Olę Ciupę - Polki na scenie będą ubrane podobnie jak w teledysku.

 

Radomszczankę wraz z polską reprezentacją w półfinale Eurowizji będziemy mogli oglądać w czwartek 8 maja (transmisja o godzinie 21.00 w TVP1 i TVP Polonia). Jeśli występ zdobędzie odpowiednią ilość głosów, to Polska zaprezentuje się także podczas finału, który odbędzie się w sobotę 10 maja o godzinie 21.00 (transmisja również w TVP 1).

 

W Internecie znaleźć można materiały prezentujące polską ekipę:

 

Życzymy powodzenia!

Więcej o:
ola ciupa eurowizja
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE