Radomszczanka Ola Ciupa w teledysku Donatana

"My Słowianie" to nowa piosenka Donatana & Cleo, do której w poniedziałek 4 listopada został zaprezentowany teledysk. Występuje w nim radomszczanka Aleksandra Ciupa.

"My Słowianie" to nowa piosenka Donatana & Cleo, do której w poniedziałek 4 listopada został zaprezentowany teledysk. Występuje w nim radomszczanka Aleksandra Ciupa.


Jak zapowiadał Donatan kilka dni przed premierą klipu - ten teledysk podniesie ciśnienie w sieci. I rzeczywiście - w teledysku zobaczymy wiele pięknych kobiet, z bliska zobaczyć też można ich wdzięki... "My Słowianki wiemy jak użyć mowy ciała, wiemy jak poruszać tym co tym, co mama w genach dała. To jest ta słowiańska krew, to jest ta uroda i wdzięk" - śpiewa w teledysku Cleo. A cztery  młode dziewczyny - w tym radomszczanka Ola Ciupa -  ubrane w ludowe stroje i z zaplecionymi warkoczami - ubijają masło, pieką chleb czy robią pranie w stodole.

 

- Choć z Cleo robimy płytę w innym klimacie postanowiłem połączyć Jej mocny wokal z tym co kocham najbardziej, czyli naszym folkowym brzmieniem. Numer nagraliśmy dla żartu na rozgrzewkę w studio, a on okazał się być zbyt dobry żeby leżeć w szufladzie. Nie jest to nawiązanie do RÓWNONOCY ani kontynuacja czy inspiracja. To parodia kawałka "Nie lubimy robić" oczywiście jest tu też głębia... ale czymże jest głębia w obliczu przaśnych Słowianek - mówi o swoim nowym kawałku Donatan.

 

A jak udział w teledysku wspomina Ola Ciupa?

- Do klipu zostałam wybrana przez Donatana z castingu, ponieważ mam typowo słowiańską urodę. Bardzo często, gdy jestem za granicą, ludzie są przekonani że jestem Rosjanką. Ale oczywiście jestem Polką w 100 procentach. Pomimo że na planie było bardzo zimno (kręciliśmy go ubiegłej zimy), atmosfera była świetna! Podczas sceny "prania w stodole" w przerwach pomiędzy ujęciami miałam na sobie kurtki i bluzy operatorów, którzy ogrzewali mnie nimi pomiędzy ujęciami. Do tej pory jestem w kontakcie z osobami, które pracowały przy klipie. Nagrania trwały 2 dni, po południu pojechaliśmy na wieś, kolacja i sen... a następnego dnia jak przystało na prawdziwe Słowianki na wsi - pobudka o 6.00 rano (wynegocjowana z Donatanem z 5.00).

 

Kawałek Donatana w kilka godzin po wrzuceniu do Internetu ma już ponad 110 000 odsłon, a liczba odsłon rośnie dosłownie co kilka minut.

 

O Aleksandrze Ciupie pisaliśmy w maju - wtedy została ona Miss Mazowsza i zakwalifikowała się do ćwierćfinału Miss Polski.

 

- Musiałam jednak zrezygnować z uczestnictwa w ćwierćfinałach, poniewaz termin zgrupowania nałożył się z obroną mojej pracy licencjackiej. Spróbuję jednak za rok, a póki co rozpoczęłam studia magisterskie na kierunku kosmetologia. - mówi Ola Ciupa

 

W międzyczasie Ola wystąpiła w dwóch teledyskach zespołu Mega Dance - do piosenek "Czegoś ciągle mi brak" oraz "Siódme niebo". Na żywo można ją ponadto oglądać w programie Discostacja w telewizji itv codziennie o godzinie 17.00, w którym jest prezenterką. Ostatnio została także jedną z finalistek konkursu Miss Club Poland, a na finał konkursu wyjedzie do Egiptu.

Więcej o:
ola ciupa teledysk aleksandra ciupa donatan radomszczanka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE