Radomszczanka I Wicemiss Mazowsza!

Radomszczanka Aleksandra Ciupa została I Wicemiss Mazowsza. Gala finałowa Miss Mazowsza odbyła się w środę 29 maja w Przasnyszu.

Radomszczanka Aleksandra Ciupa została I Wicemiss Mazowsza. Gala finałowa Miss Mazowsza odbyła się w środę 29 maja w Przasnyszu.

W finale wyborów Miss Mazowsza znalazło się 16 dziewcząt, a wśród nich radomszczanka - Aleksandra Ciupa. Tytuł Miss Mazowsza jury przyznało Patrycji Nietsch, natomiast I wicemiss została właśnie Aleksandra Ciupa. Radomszczanka otrzymała także koronę Miss Tygodnika Ostrołęckiego.

 

Ola Ciupa po ukończeniu szkoły średniej w Radomsku wyjechała do Warszawy. Tam studiuje kosmetologię i pracuje jako modelka i fotomodelka. Udział w wyborach Miss Mazowsza nie jest jej pierwszym sukcesem:

 

- Wcześniej brałam udział w finale Foto Models Poland 2013, który odbywał się w Tunezji. Gala finałowa była emitowana w zeszłą niedzielę na antenie telewizji Polsat, a ja otrzymałam na niej tytuł komplementarny Miss Attraction Paris - mówi Aleksandra Ciupa.

 

Zdobycie tytułu I wicemiss zagwarantowało Oli udział w ćwierćfinałach Miss Polski. Jak się jednak okazuje - to miejsce radomszczanka miała już zapewnione.

 

- Do ćwierćfinału dostałam się podwójnie, ponieważ wcześniej udział w wyborach Miss Polski wygrałam podczas finału "Projektu Modelka". Ćwierćfinały Miss Polski odbędą się już niedługo, mam nadzieję, że uda mi się przejść do kolejnego etapu - dodaje radomszczanka.

 

Aleksandrę Ciupę niebawem będziemy mogli zobaczyć także w teledysku Donatana.

Aleksandra Ciupa podczas Foto Models Poland, foto: archiwum Aleksandry Ciupy

Więcej o:
radomszczanka aleksandra ciupa ola ciupa miss mazowsza miss
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE