Radomszczanka bierze udział w konkursie Miss Polski UK & Ireland 2022

Radomszczanka bierze udział w konkursie Miss Polski UK & Ireland 2022 Fot. Organizator

Klaudia Gajda pochodząca z Radomska szesnastolatka bierze udział w konkursie Miss Polski UK & Ireland 2022 w kategorii Nastolatki. Dziewczyna od 3 roku życia mieszka w Londynie. Obecnie studiuje fotografię i sztukę oraz projektowanie w Esher Sixth Form College.

Już po raz szósty, Polki mieszkające na wyspach będą walczyły o koronę najpiękniejszej w dwóch kategoriach: Miss Polski oraz Miss Polski Nastolatek UK & Ireland 2022. Dodatkowo odbędą się wybory:

- Miss Foto
- Miss Internetu
- Miss Popularności

Jedną z finalistek jest Klaudia Gajda - pochodząca z Radomska szesnastolatka.

- Bardzo lubię swoje zajęcia i czerpię z nich radość, gdyż to jest to coś co mnie interesuje i czym chciałabym się zajmować w przyszłości . Ponadto od trzech lat jestem opiekunką harcerzy w 3rd Mitcham scout group. Wcześniej sama byłam harcerką przez cztery lata i tam zdobywałam wiedzę i potrzebne doświadczenie które mogą mi się przydać w życiu – pisze o sobie Klaudia.

O wyborach miss dowiedziała się od koleżanki, która sama brała w nich udział i w dodatku zwyciężyła w miss nastolatek 2021.

-To dzięki niej zaczęłam się zastanawiać jak to jest być po drugiej stronie obiektywu. Myślę, że to doświadczenie wzbogaci moja wiedzę i pomoże mi w przyszłości być dobrym fotografem i zrozumieć innych i ich potrzeby. Chciałam spróbować swoich sił również dlatego, że zawsze interesował mnie świat modelingu i wybiegu. Wybory miss są świetną okazją na pokonanie swoich słabości – dodaje kandydatka na Miss Polski UK & Ireland.

Tutaj możesz zagłosować na Klaudię oraz zobaczyć filmik, w którym o sobie opowiada.

Finałowa Gala zaplanowana jest na 30 kwietnia. Gwiazdą wieczoru bedzie Gabriel Fleszar.

Więcej o:
klaudia gajda wybory miss nastolatek klaudia gajda radomsko miss radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE