Radomszczanka bierze udział w konkursie InPostu. Oddaj swój głos i niech wygra lokalna sztuka!

Radomszczanka bierze udział w konkursie InPostu. Oddaj swój głos i niech wygra lokalna sztuka!

Lokalna artystka, mieszkanka Radomska, Pani Anna bierze udział w 5. edycji konkursu „ArtInPost” „Twoja okolica. Twój Paczkomat”. Możesz oddać na nią swój głos i sprawić, by wygrała lokalna sztuka.

To już 5. edycja konkursu „ArtInPost”. W tym roku organizatorzy, jako temat przewodni wybrali lokalność, lokalne legendy, ciekaw postacie, ważne lokalne wydarzenia.

– Każdy ma swój ulubiony lokalny Paczkomat. Ty też! Korzystasz z niego na co dzień, nadajesz i odbierasz paczki w drodze do pracy, czy podczas spacerów z psem. InPost już od 25 lat na stałe wpisuje się w krajobraz Twojej okolicy. Dlatego w tegorocznej edycji ArtInPost chcemy, by Twój najbliższy Paczkomat stał się jeszcze bardziej lokalny. I żebyś to właśnie Ty był jego artystą. Pokaż, czym jest Twoja okolica. To Ty znasz ją najlepiej. Miejskie legendy, ważne wydarzenia, ciekawe postacie? Wszystko to może być świetnym tematem Twojej pracy – czytamy na stronie InPostu.

Od 16.06.-30.06.2024 trwa głosowanie publiczności. Aby zagłosować na Panią Annę, wystarczy kliknąć w link TUTAJ lub wyszukując nr 3693 z galerii.

Ogłoszenie wyników nastąpi 01.07-10.07.2024 

Więcej o:
Radomsko konkurs InPost sztuka głosowanie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE