Radomszczanin Ernest Nita wystąpił w kampanii społecznej o alienacji rodzicielskiej

Radomszczanin Ernest Nita wystąpił w kampanii społecznej o alienacji rodzicielskiej Fot. Zrzut ekranu/

Ernest Nita, znany aktor teatralny i telewizyjny, pochodzący z Radomska, wystąpił w kampanii społecznej Fundacji Kocham Cię Tato. Kampania porusza problem alienacji rodzicielskiej, czyli sytuacji, gdy jeden z rodziców utrudnia lub uniemożliwia kontakt dziecka z drugim rodzicem po rozstaniu.

Film wideo do tej kampanii nosi tytuł „Mamo, nie zabraniaj mi kochać taty” i można go obejrzeć na YouTube. W filmie widzimy sceny z życia małej dziewczynki, która tęskni za swoim tatą i chce z nim spędzać czas. Jednak jej mama nie zgadza się na to i robi wszystko, by utrudnić kontakt ojca z córką. Dziewczynka cierpi przez to psychicznie i fizycznie.

Ernest Nita gra rolę taty w tym filmie. Kampania społeczna Fundacji Kocham Cię Tato ma na celu uświadomić społeczeństwu skutki alienacji rodzicielskiej dla dzieci i zachęcić do reagowania na takie sytuacje.

Fundacja pomaga dzieciom i ojcom, którzy są ofiarami alienacji, oraz tworzy projekty edukacyjne i prewencyjne.

Więcej o:
Radomszczanin w kampanii społecznej o alienacji rodzicielskiej Ernest Nita Radomszczanin Ernest Nita wystąpił w kampanii społecznej o alienacji rodzicielskiej
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE