Radomszczanie zapełniają społeczne lodówki

Radomszczanie zapełniają społeczne lodówki Fot. facebook/Edyta Sapis

Posiadasz nadmiar świątecznego jedzenia? Nie wyrzucaj go. Skorzystaj ze społecznych lodówek, które są dostępne w Radomsku.

Zazwyczaj po świętach w domach pozostaje mnóstwo potraw i produktów, których nie zjedliśmy. Często jest tak, że ostatecznie trafiają one do pojemników na śmieci. A to duży błąd. Jest wiele osób, które mogą z nich skorzystać skorzystać. Wystarczy umieścić je w społecznych lodówkach, które są dostępne m.in. w Radomsku.

W Radomsku do dyspozycji są dwie ogólnodostępne społeczne lodówki: przy Starostwie Powiatowym przy ul. Leszka Czarnego, pomiędzy MOPS i TBS (ul. Kościuszki 12a). Trzecia lodówka zlokalizowana jest w siedzibie stowarzyszenia „Spot” przy ul. Warszyca 4. Działa w godzinach pracy stowarzyszenia (od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00). W innych dniach lub godzinach można z niej korzystać po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem 518 388 128.

Do społecznych lodówek mogą trafiać wszelkiego rodzaju produkty spożywcze (ważne by były przydatne do spożycia). Żywność powinna być opatrzona datami ważności, a ta przygotowana w domu powinna zostać opisana, co znajduje się w słoiku lub pojemniku i kiedy zostało przyrządzone.

Więcej o:
radomsko społeczne lodówki radomsko święta boże narodzenie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE