Radomszczanie udowadniali, że znają angielski

Ponad 230 osób w trzech grupach wiekowych przystąpiło do III Wielkiego Testu Języka Angielskiego. Radomszczanie pisali test w niedzielę 14 września w Miejskim Domu Kultury.

Ponad 230 osób w trzech grupach wiekowych przystąpiło do III Wielkiego Testu Języka Angielskiego. Radomszczanie pisali test w niedzielę 14 września w Miejskim Domu Kultury.

Wielki Test Języka Angielskiego rozpoczęły Luiza Boczek oraz  Larysa Kowalczyk ze szkoły Perfect English - organizatorki testu, które powitały uczestników oraz zaproszonych gości. Głos zabrali także wiceprezydent Wioletta Pal oraz starosta Robert Zakrzewski. Następnie na uczestników czekały występy muzyczne - zaśpiewali Mateusz Tkacz i Łukasz Jończyk. Zatańczyli Julia Kowalczyk oraz Seweryn Klekowski ze studia tańca Cantinero.

 

Po atrakcjach uczestnicy przystąpili do rozwiązywania testu. Najmłodsi, którzy pisali test dziecięcy, na udzielenie odpowiedzi mieli 35 minut. Starsi, którzy pisali test TOEFL Junior oraz 18+ TOEIC, mieli aż 75 minut.

 

Tegoroczny test różnił się od tych, które radomszczanie pisali w latach ubiegłych i z pewnością był trudniejszy. Wyniki radomszczanie poznają po 21 września.

 

Na koniec na uczestników czekały nagrody. Trafiły one do osób, które najciekawiej dokończyły zdanie "Człowiek bez znajomości języka angielskiego jest jak...". Na laureatów czekało wiele nagród - rower, książki, kosmetyki, słuchawki,  bony na uroczyste kolacje czy na kurs tańca. Główne nagrody - karty przedpłacone ufundowane przez ESBANK Bank Spółdzielczy, trafiły do Łukasza Gębicza (karta o wartości 400 zł), Joanny Miśkiewicz oraz Justyny Ferenc (karty o wartości 200 zł każda).

 

FOTOGALERIA

Więcej o:
wielki test angielskiego język angielski radomsko zna angielski
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE