Radomszczanie po raz trzeci napiszą Wielki Test Angielskiego

14 września po raz trzeci w naszym mieście odbędzie się Wielki Test Języka Angielskiego. Ruszyła już internetowa rejestracja na to wydarzenie.

14 września po raz trzeci w naszym mieście odbędzie się Wielki Test Języka Angielskiego. Ruszyła już internetowa rejestracja na to wydarzenie.

Wielkie pisanie odbędzie się 14 września (niedziela) o godzinie 11.00 w Miejskim Domu Kultury w Radomsku, a organizatorem akcji jest szkoła Perfect English.

 

- W tym roku partnerem Wielkiego Testu Języka Angielskiego jest ETS Global – międzynarodowy oddział Educational Testing Service (ETS) - największej niezależnej, globalnej organizacji zajmującej się oceną znajomości języków obcych. ETS udostępni fragmenty swoich profesjonalnych egzaminów - TOEIC, TOEFL Junior®  podczas Wielkiego Testu Języka Angielskiego w całym kraju.- informuje Luiza Boczek ze szkoły Perfect English.

 

Będzie to więc wyjątkowa okazja do sprawdzenia znajomości języka angielskiego – i do tego bezpłatnie.

- Egzaminy językowe ETS są testami diagnostycznymi co oznacza, że zawsze się je zdaje. Wynik uzyskany podczas Wielkiego Testu będzie zawierał odniesienie do poziomów biegłości językowej Rady Europy - CEFR (Common European Framework of Reference) lub będzie wyrażony na wykresie (dzieci w wieku 8-12 lat). – tłumaczy Luiza Boczek.

 

Tegoroczna edycja testu zostanie połączona z występami muzycznymi i tanecznymi, a osoby, które wezmą udział w teście, będą mogły wygrać atrakcyjne nagrody – wystarczy tylko podczas rejestracji na stronie www.radomsko.znaangielski.pl odpowiedzieć na proste pytanie.

 

Impreza odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Radomska oraz pod Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Radomszczańskiego, przy współudziale Miejskiego Domu Kultury i  I Liceum Ogólnokształcącego. Portal Radomsko24.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Więcej o:
radomsko zna angielski test angielskiego język angielski mdk perfect english
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE