Radomszczanie głosują na MONOPOLY!

W środę po 16.00 Radomsko zostało opanowane przez ulotki promujące głosowanie na MONOPOLY! Bo tylko wspólnymi siłami i wszyscy razem możemy znaleźć się na planszy tej popularnej gry! Do... ››

W środę po 16.00 Radomsko zostało opanowane przez ulotki promujące głosowanie na MONOPOLY! Bo tylko wspólnymi siłami i wszyscy razem możemy znaleźć się na planszy tej popularnej gry!

 

Do akcji ulotkowej i plakatowej włączyli się radomszczańscy harcerze i zuchy, pracownicy Urzędu Miasta oraz członkowie redakcji naszego portalu. Wśród osób promujących naszą akcję znalazł się również Poseł na Sejm Krzysztof Maciejewski. A nie odbyłaby się ona gdyby nie trzy radomszczańskie firmy reklamowe, które wydrukowały dla nas ulotki - asyNET, Grafix i Luma Druk.

 

Po krótkich wywiadach udzielonych innym mediom podzieliliśmy się ulotkami i plakatami i ruszyliśmy w teren. Zachęcaliśmy radomszczan do oddawania głosów na nasze miasto, a plakaty zostawiliśmy w sklepach, jak również powiesiliśmy na słupach czy tablicach ogłoszeniowych.

 

Mamy nadzieję, że akcja odniesie skutek i nasza pozycja na MONOPOLY wzrośnie! Przypomnijmy - obecnie znajdujemy się na 15 miejscu wśród miast zgłoszonych w dzikiej karcie.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w happening!

Więcej o:
monopoly głosowanie radomsko konkurs
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE