Radomsko24.pl poleca: SOKÓŁ I MARYSIA STAROSTA, WŁODI, DJ B w Belfaście

W sobotę, 16 marca w Pubie Belfast wystąpi SOKÓŁ I MARYSIA STAROSTA, WŁODI oraz DJ B. Początek imprezy o 20.00

foto:materiały promocyjne organizatoraW sobotę, 16 marca w Pubie Belfast wystąpi SOKÓŁ I MARYSIA STAROSTA, WŁODI oraz DJ B. Początek imprezy o 20.00.

Rusza CZYSTA BRUDNA TRASA 2, w nowym niepowtarzalnym składzie. Do ekipy koncertowej Sokoła i Marysi dołącza legenda polskiej sceny – Włodi. Trasa ta będzie pierwszą w historii okazją, żeby zobaczyć Sokoła i Włodiego razem na scenie wykonujących wspólnie swoje kawałki. Drugą świeżą postacią w ekipie jest doskonale znany DJ B, który zadba o oprawę muzyczną. Trasa, podobnie jak pierwsza część promuje przede wszystkim album Sokoła i Marysi Starosty „Czysta Brudna Prawda”, usłyszymy na niej również kawałki z solowych albumów Włodiego, a także najważniejsze kawałki Sokoła sprzed płyty z Marysią. Wraz z postępem prac nad nowymi materiałami, Sokół z Marysią i Włodi będą prezentować również nowe single z nadchodzących materiałów.

O artystach:


Wojtek Sokół to urodzony w 1977 roku w Warszawie raper, producent i autor tekstów. Sokół znany jest przede wszystkim ze swoich tekstów. Nazywany jest najlepszym polskim „storytellerem”. Jest autorem kultowego kawałka „Każdy ponad każdym”, oraz niezapomnianych „Angela”, „Uczę się uczuć”, „Mogę wszystko”, a także pomysłodawcą i współautorem tekstów „W aucie” i „W wyjątkowych okolicznościach”. Prywatnie jest praprawnukiem Stanisława Wyspiańskiego i synem Janka Sokoła, autora ironicznie tandetnych tekstów piosenek z lat 80. Sokół, chociaż wywodzi się z nurtu ulicznego, znany jest z otwartej głowy i szerokiego spektrum działania.

Marysia Starosta to urodzona w 1981 roku w Warszawie wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów.Marysia miała styczność z muzyką od najmłodszych lat. Zaczęła od ogniska muzycznego, skąd w wieku pięciu lat trafiła do Polskiego Radia. Tam przez dwa lata nagrywała cykliczną audycję, przy okazji której powstał singiel „Kapcie tańczące”, z którym Marysia wygrała ogólnopolski konkurs piosenki dziecięcej. W wieku pięciu lat nagrała też utwór „Trzej kosmici”, który wygrał europejski konkurs na Węgrzech w Debreczynie i został tam wydany. Później ukończyła szkołą muzyczną pierwszego i drugiego stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W latach 1989 – 1993 śpiewała w chórze akademickim, z którym wygrała międzynarodowy konkurs chórów dziecięcych w Arezzo.

Włodi, właściwie Paweł Włodkowski (ur. 5 marca 1976 w Warszawie) – polski raper i producent muzyczny, a także przedsiębiorca. Rapować zaczął na początku lat 90. Debiutował utworem "Nie dla sławy i nie dla pieniędzy" na składance Smak B.E.A.T. Records, co wspólnie z jego słowami "bo chęć posiadania ludziom zasłania, osobowość i prawdziwość doznania" stanowi jego motto.

DJ.B (wcześniej znany jako Dj.Dobry Chłopak) Od 1998 roku udziela się na Polskiej scenie muzycznej. Od 2000 nieustannie współpracuje z zespołem MOLESTA EWENEMENT i przy solowych produkcjach Włodiego. W 2001 roku, w eliminacjach mistrzostw świata VESTAX – EXTRAVAGANZA został v-ce mistrzem Europy Wschodniej. Kilka lat później (2004) w tych samych zawodach był w pierwszej 10.


Support: WszelkiBro. Prowadzeniem całej imprezy zajmie się Emżet .Za gramofonami staną Dj Emgiede & Dj Milkman i to oni zadbają o muzykę przed i po imprezie.

Klub Belfast Radomsko ul.Kasztelańska 3. Bilety w przedsprzedaży kosztują 28zł, a w dniu koncertu 35 zł. Przedsprzedaż biletów w klubie Belfast, ilość  biletów ograniczona.

Portal Radomsko24.pl objął patronat medialny nad koncertem. Zapraszamy!

Więcej o:
koncert sokół marusia starosta belfast pub belfast
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE