Radomsko w... Opolu, Krakowie, Warszawie czy Wrocławiu

Radomszczanie w różnych polskich miastach - łączcie się! Takie hasło przyświeca użytkownikom portalu Facebook w ostatnim czasie.

Radomszczanie w różnych polskich miastach - łączcie się! Takie hasło przyświeca użytkownikom portalu Facebook w ostatnim czasie.

 

Radomsko w Opolu, Radomsko we Wrocławiu, Radomsko w WWA, Radomsko w Krakowie, Radomsko w ŁDZ - to  grupy na Facebooku, do których dołączają kolejni radomszczanie. Póki co najwięcej osób - 51 - tworzy grupę wrocławską.

 

Po co to wszystko?

- Jak to mówią - w kupie siła! :) Grupa może byc pomocna w przekazywaniu różnego typu informacji dotyczących zarówno Radomska jak i Opola. Myślę, że zwłaszcza jeśli chodzi o transport do domu, może być bardzo przydatna, no jak wszyscy wiemy samochody na wode nie jeżdżą ;) - tak piszą założyciele grupy Radomsko w Opolu.

 

W grupach można też znaleźć informacje o pokojach czy mieszkaniach do wynajęcia, zapewne będą też pomocne dla tych, którzy będą chcieli się spotkać 'na wyjeździe'.

 

Wszystkie grupy są zamknięte, co oznacza że nie każdy może do nich dołączyć. Wystarczy jednak poprosić o dołączenie do grupy poprzez odpowiedni przycisk na Facebooku. A więc jeśli wy również jesteście 'radomszczanami na emigracji' dołączajcie do grup:

Radomsko we Wrocławiu

Radomsko w Opolu

Radomsko w Krakowie

Radomsko w KR

Radomsko w WWA

Radomsko w ŁDZ

Radomsko w Lublinie

 

Czekamy na informacje o kolejnych grupach radomszczan na wyjeździe!

Więcej o:
radomsko studenci emigracja facebook
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE