Radomsko: Szkoły średnie otworzyły swoje drzwi

Radomsko: Szkoły średnie otworzyły swoje drzwi Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

18 oddziałów liceum ogólnokształcącego, 19 oddziałów technikum i 8 oddziałów branżowej szkoły I stopnia – oferta dla tegorocznych absolwentów klas VIII szkół podstawowych jest naprawdę bogata. Wybór przyszłej drogi edukacyjnej ułatwia udział w dniach otwartych.

7 szkół ponadpodstawowych, dla których Powiat Radomszczański jest organem prowadzącym, zaprosiło w swoje mury przyszłych uczniów 22, 23 i 25 kwietnia. Była to niepowtarzalna okazja, by przekonać się, jak wygląda nauka w szkole średniej, porozmawiać z przyszłymi nauczycielami i kolegami oraz poznać pracownie i wyposażenie.

- Ciekawa i innowacyjna oferta edukacyjna, szeroki wybór zawodów technicznych, rozwinięta baza dydaktyczna i udział w projektach międzynarodowych – nasze szkoły oferują różnorodne możliwości rozwoju. Oferują kształcenie odpowiadające wymogom rynku pracy oraz dają możliwość przygotowania do dalszego kształcenia na studiach wyższych. We wszystkich naszych placówkach staramy się zapewnić jak najlepsze warunki nauki i pracy. Spotkacie w nich zaangażowaną i wykwalifikowaną kadrę, a zajęcia odbywać się będą w dobrze wyposażonych w pomoce naukowe i stale modernizowanych salach i pracowniach. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tegoroczną ofertą edukacyjną i dokonania jak najlepszego wyboru – zachęca ósmoklasistów wicestarosta Małgorzata Lewandowska, która wspólnie z naczelnikiem Wydziału Edukacji Andrzejem Kucharskim wzięła udział w Dniach Otwartych.

Pełna oferta szkół dostępna jest W TYM MIEJSCU.

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański szkoły średnie radomsko dni otwarte oferta dla ósmoklasistów
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE