Radomsko podpisało umowę współracy z PAIiIZ

Do podpisania umowy pomiędzy Radomskiem a Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych doszło 30 września w Urzędzie Miasta. Bliska współpraca powinna przyczynić się do sprowadzenia... ››

Do podpisania umowy pomiędzy Radomskiem a Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych doszło 30 września w Urzędzie Miasta. Bliska współpraca powinna przyczynić się do sprowadzenia do miasta kolejnych inwestorów.

 

Ze strony miasta na spotkaniu obecna była prezydent Anna Milczanowska, PAIiIZ reprezentowały Bożena Czaja – wiceprezes Zarządu ds. finansowych i współpracy regionalnej PAIiIZ oraz Agnieszka Wojnarowska, Dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego PAIiIZ. W podpisaniu umowy uczestniczył też Poseł na Sejm Stanisław Witaszczyk, który również w czerwcu przyczynił się do wizyty przedstawicieli PAIIZ w Radomsku.

 

Jak podkreśliła podczas spotkania Anna Milczanowska, bliska współpraca z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych pomoże przy sprowadzeniu kolejnych inwestorów do radomszczańskiej podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz przyczyni się do powstania nowych miejsc pracy.

 

Przedstawicielki PAIiIZ zapewniły, że inwestorzy zamierzający prowadzić swoją działalność na terenie Radomska, zostaną otoczeni szczególną opieką.

 

O radomszczańskiej strefie inwestycyjnej mówił też Stanisław Witaszczyk. Zapewnił on, że 14 października do naszego miasta przyjedzie wicepremier Waldemar Pawlak, a celem jego wizyty będzie przede wszystkim właśnie strefa.

Więcej o:
strefa inwestycyjna inwestycje biznes
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE