Radomsko: Pasażerowie dwóch osobówek znudzili się tradycyjną jazdą autem?

Radomsko: Pasażerowie dwóch osobówek znudzili się tradycyjną jazdą autem? Fot. nadesłane przez Czytelnika

Pomysłowość uczestników ruchu drogowego wciąż nie zna granic! W środowy wieczór, 20 lipca kierowca osobówki jadący ulicą Reymonta spotkał naprzeciw siebie jadące dwa auta osobowe – nic w tym dziwnego - gdyby nie to, że ich pasażerowie w trakcie jazdy siedzieli na oknach.

- Chyba brali przykład z tych chłopaków z Zakopanego, którzy jeździli na dachu, było o nich głośno w ostatnich dniach – komentuje kierowca, który wysłał nam nagranie.

Jak długo pasażerowie zamiast na siedzeniach podróżowali na oknie nie wiadomo, kierujący spotkał ich kiedy skręcali w ulicę Żeromskiego.

- Chyba przejechali tylko ulicą Żeromskiego, nie jestem pewien, chciałem za nimi pojechać i wydaje mi się, że zatrzymali się koło jednego z baru z kebabem, daleko więc nie jechali – relacjonuje dalej.

Przypominamy, iż zarówno kierowca, jak i pasażerowie muszą korzystać z pasów bezpieczeństwa niezależnie od miejsca, które zajmują w samochodzie. W tej kwestii jest kilka wyjątków - osoba w widocznej ciąży lub osoba z odpowiednim orzeczeniem lekarskim.

Więcej o:
Radomsko: Pasażerowie dwóch osobówek znudzili się tradycyjną jazdą autem? Radomsko kierowcy radomsko auta
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE