Radomsko miasto ograniczone

Radomsko miasto ograniczone

O tym, że większość urzędów i instytucji kultury w Radomsku, przez zagrożenie koronawirusem, ograniczyło bądź zamknęło się przed klientami, informujemy na naszym portalu na bieżąco już od kilku dni. Dodatkowo, rząd wprowadził ograniczenia działalności gastronomicznej oraz funkcjonowania galerii handlowych. Sprawdziliśmy jak sytuacja wygląda w CH Era Park w Radomsku.

Na Era Parku byliśmy w sobotę 14 marca, kilka minut po godzinie 10.00. Na parkingu mniej samochodów niż w poprzednie soboty.

Zamknięty był m.in. JYSK, Deichmann (do odwołania) Martes Sport, sklepy z odzieżą dla dzieci skróciły czas pracy (do 16.30).

Ograniczenia były przy wejściu do sklepu zakładowego OSM Radomsko i apteki. Tam wpuszczano po dwie osoby. Na zewnątrz tworzyły się krótkie kolejki. Bez problemu wejść można było do piekarni i sklepu mięsnego. Tutaj ekspedientki sprzedawały w rękawiczkach. Obsługa saloniku prasowego rekomendowała wejście pojedynczo oraz płatność kartą.

Sprawdź: Serwis poświęcony koronawirusowi na portalu Radomsko24.pl

Drogeria Rossmann i Lidl pracowały bez zakłóceń. W Rossmannie jednak pojawiły się informacje o tym, że niektóre towary sprzedawane są po 3 sztuki na osobę. W witrynie sklepowej komunikat: korzystaj z kas samoobsługowych, korzystaj w pierwszej kolejności z płatności elektronicznych, zachowaj dystans (1 m) od pracowników i innych klientów, ograniczenie dotykania towarów na półkach, rezygnacja z zakupów klientów z oznakami infekcji lub mającymi kontakt z osobami zakażonymi lub przebywającymi w kwarantannie.

Bistro&Pizza Corso – zamknięte. Zamówienia przejmowane są jednak telefonicznie i na dowóz.

Więcej o:
koronawirus koronawirus radomsko era park era park radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE