Radomsko: Koncertowo na Przystanku Food Truck

Radomsko: Koncertowo na Przystanku Food Truck Fot. Klaudia Gajda

Niedziela, 1 maja to kolejny majówkowy dzień w Radomsku. Tym razem Przystanek Food Truck przyciągnął do siebie nie tylko jedzeniem. O godzinie 15:00 zorganizowano koncert zespołu Strefa 50.

STREFA 50 to blues-country-rockowa grupa założona w początkach roku 2009 r. w Warszawie. Gdy jej muzycy zdecydowali się na współpracę mieli już za sobą spory staż w wielu zespołach rockowych, dla których inspiracja były legendarne formacje amerykańskie. Także w Strefie 50 znalazło to swoje głębokie odbicie, a zespół w pierwszym okresie działalności uznany został za najwytrwalszego popularyzatora nieśmiertelnych standardów Creedence Clearwater Revival regularnie koncertując i z czasem tworząc także własny, autorski repertuar.

W rezultacie Strefa 50 pochwalić się może wieloma udanymi występami na Pikniku Country w Mrągowie, koncertami w Hard Rock Cafe w Warszawie, czy na dziesiątkach zlotów motocyklowych. Zespół zagrał także podczas Finału WOŚP na scenie głównej pod PKiN w Warszawie i Żyrardowie, a także wziął udział w ogólnopolskiej akcji „Artyści Przeciwko Dopalaczom” w poznańskiej Hali Arena. Swoją aktywność Strefa 50 dopełnia niezliczoną ilością koncertów klubowych w całej Polsce gdzie oprócz własnego repertuaru niezmiennie chętnie powraca do standardów m.in. nadal prezentując własne wykonania największych przebojów Creedence Clearwater Revival.

Więcej o:
radomsko majówka 2022 radomsko koncert strefa 50 przystanek food truck
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE