Radomsko BLISKO mieszkańców za pomocą aplikacji

Urząd Miasta Radomska uruchomił nową usługę w aplikacji BLISKO, która przysłuży się do sprawnej komunikacji z mieszkańcami Radomska. Bezpłatną aplikację można pobrać na smartfona i być na bieżąco z tym, co dzieje się w mieście.

Aplikacja BLISKO, to nowoczesna wersja dawnego komunikatora SISMS. Została stworzona po to, by mieszkańcy mogli na bieżąco otrzymywać lokalne informacje od nadawców, takich jak Urząd Miasta i inne podmioty, których podstawą działalności jest użyteczność publiczna.

Aby skorzystać z aplikacji należy ją pobrać ze sklepu Google Play (system Android) lub AppStore (system iOS) oraz Windows Store (system Windows Phone). Po jej uruchomieniu należy wpisać „Radomsko”, a program wyświetli aktywnych nadawców z naszego obszaru. Ty zdecydujesz z jakich serwisów tematycznych nadawcy będą mogli przesyłać do Ciebie informacje.

Ważne! Jeśli korzystałeś z dotychczasowej wersji komunikatora SMS, wpisz w ustawieniach aplikacji BLISKO swój numer telefonu, wówczas nie będziesz otrzymywać wiadomości SMS. W razie pytań dotyczących aplikacji, prosimy kontaktować się z Wydziałem Bezpieczeństwa i Porządku pod numerem 44 682 81 59.

PRZYKŁADY INFORMACJI JAKIE MOŻESZ OTRZYMYWAĆ:

- lokalne imprezy kulturalno-rozrywkowe,
- zaproszenia na wydarzenia sportowe,
- informacje o nowych udogodnieniach dla mieszkańców,
- profilaktyczne akcje prozdrowotne,
- lokalne utrudnienia np. blokady dróg,
- niebezpieczne zjawiska pogodowe,
- alarmy i ostrzeżenia,
- zmiany w transporcie publicznym,
- zapowiedzi o lokalnych konkursach, wszelkich akcjach społecznych,
- i wiele innych ciekawych informacji.

Więcej o:
blisko maisto radomsko aplikacja
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE