Radomsko: Będzie drugi nabór wniosków o najem mieszkań w blokach SIM Łódzkie. W pierwszym wpłynęło 38 wniosków

Radomsko: Będzie drugi nabór wniosków o najem mieszkań w blokach SIM Łódzkie. W pierwszym wpłynęło 38 wniosków Fot. SIM Łódzkie

22 grudnia zakończył się ogłoszony przez Urząd Miasta w Radomsku nabór wniosków o najem mieszkań z zasobu SIM Łódzkie. W wyniku naboru wpłynęło do urzędu 38 wniosków. Trwa ich weryfikacja, po której to zostaną podpisane umowy z przyszłymi najemcami.

W sumie na działce przy ul. Starowiejskiej w Radomsku zostanie wybudowane 58 mieszkań, więc konieczny będzie drugi nabór.

Przedstawiciele SIM Łódzkie przypominają, że wnioskodawca oraz osoby zgłoszone do wspólnego zamieszkania, w dniu objęcia lokalu, nie mogą posiadać tytułu prawnego do innego lokalu mieszkalnego położonego na terenie Miasta Radomska.

14 grudnia został ogłoszony przetarg na budowę dwóch bloków. Termin składania ofert przez generalnych wykonawców minął 2 stycznia. Z informacji opublikowanej przez spółkę wynika, że wpłynęło 5 ofert na realizację budowy.

Oferty zgłoszone przez wykonawców:

  1. AMB Budownictwo Krzysztof Prokop - cena brutto: 18 932 547,00
  2. Archeo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - cena brutto: 20 485 000,00
  3. Przedsiębiorstwo Budowlane Mazur Sp. z o.o. Sp.k. - cena brutto: 26 580 498,72
  4. 4. MENS SP. Z O.O. - Cena brutto: 19 919 861,47
  5. Piotr Machalewski i Witold Świtkowski Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe „WIKTOR” sp.j. - cena brutto: 19 981 402,24

Obecnie trwa badanie ofert i wybór najkorzystniejszej oferty.

Spółka SIM Łódzkie oferuje mieszkania pod wynajem dla osób i rodzin nie posiadających własnego mieszkania w danej miejscowości, którzy dysponują środkami na regularne opłacanie czynszu, jednak ich dochody są za niskie na zaciągnięcie kredytu hipotecznego na mieszkanie.

Więcej o:
radomsko sim łódzkie nowe bloki najem lokali sim wnioski
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE