Radny Radosław Rączkowski, czeka na porę i czas

Radny Radosław Rączkowski, czeka na porę i czas

- Nie jesteśmy zainteresowani i nie prowadzimy żadnych rozmów z radnym Radosławem Rączkowskim - krótko skwitowała Magdalena Spólnicka szefowa struktur powiatowych Platformy Obywatelskiej w Radomsku, gdy zapytaliśmy o ewentualny „transfer” radnego.

Przypomnijmy. Radny Radosław Rączkowski, kilka dni temu poprosił o skreślenie go z listy ugrupowania radnych Razem dla Radomska. Niestety, nadal nie udało się uzyskać od radnego uzasadnienia tej decyzji.

- Panie redaktorze to jeszcze nie pora i nie czas. Proszę, poczekajmy trochę. Przyjdzie odpowiedni moment to porozmawiamy – odpowiedział krótko portalowi Padomsko24.pl w rozmowie telefonicznej. 

Koledzy z ugrupowanie nie chcą oficjalnie komentować decyzji Rączkowskiego. Robią to tylko anonimowo.

- Chyba nie przemyślał tej decyzji. Pewne profity po wygranej Ferenca dostał. Sam wie doskonale jakie - komentuje członek RdR.

- Trochę nie elegancko. Wyjaśnienia należą się wyborcom, którzy wybrali Pana Rączkowskiego z listy RdR na radnego – komentuje kolejna osoba z bliskiego kręgu prezydenta Ferenca.

- Jestem zaskoczony i bardzo rozczarowany - tak jednym zdaniem decyzję radnego Rączkowskiego, skomentował Jarosław Ferenc prezydent miasta Radomska. 

Więcej o:
rdr radosław rączowski rada miejska radosław rączkowski razem dla radomska
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE