Radny Kucharski: Nie dla masztu przy ul. św. J. Królowej w Radomsku

Radny Kucharski: Nie dla masztu przy ul. św. J. Królowej w Radomsku Fot. pixabay.com

Odezwę skierowaną do prezydenta Radomska Jarosław Ferenca, parlamentarzystów z okręgu 10 i mediów, napisał radny Andrzej Kucharski. Podnosi w niej kwestię budowy stacji bazowej telefonii komórkowej przy ulicy św. J. Królowej w Radomsku. Apeluje też do właścicieli działki o zmianę decyzji i niewyrażenie zgody na budowę.

Treść odezwy:

My, mieszkańcy bloków przy ulicy Świętej Jadwigi Królowej w Radomsku zwracamy się do Państwa, jako właścicieli działki, na której zdecydowaliście się wyrazić zgodę na budowę stacji bazowej telefonii komórkowej o zmianę Waszej decyzji.

Tylko niewyrażenie zgody przez Was na budowę stacji bazowej telefonii komórkowej na Waszej działce uchroni nas przed zagrożeniem zdrowia i życia ze strony oddziaływania elektromagnetycznego wysokiej mocy bombardującego nas w miejscu naszego zamieszkania.

Wyraziliście Państwo zgodę na tę inwestycję w bezpośredniej odległości od okien naszych mieszkań. Tak Polak Polakowi czynić nie powinien. Tak nie powinien czynić przyzwoity człowiek.

Powszechnie wiadomo, że oddziaływanie elektromagnetyczne jest szczególnie niebezpieczne dla osób ze schorzeniami kardiologicznymi, szczególnie dla tych, którym zostały wszczepione rozruszniki serca. Jest także ogromnym zagrożeniem dla zaistnienia wzrostu na ogromną skalę schorzeń onkologicznych osób bezpośrednio narażanych w sposób permanentny na to oddziaływanie.

Nie wykazaliście się empatią wobec bliźnich. Ufamy jednak, że nasz głos spowoduje refleksję i zaowocuje zmianą Waszej decyzji. Zarobkowanie na krzywdzie ludzkiej jest nieetyczne i na pewno Was nie uszczęśliwi. Wszakże można w celach zarobkowych wykorzystać posiadaną przez was działkę w taki sposób, by przynosiła dochody, ale nie kosztem zdrowia ludzi.

Wielu z nas korzysta z garaży ulokowanych na innych waszych działkach w tej okolicy. Czy naprawdę nie liczycie się ze zdrowiem tych, którzy poprzez wynajem przyczyniają się do wzrostu Waszych dochodów? Właściciele garaży już teraz deklarują rezygnację z wynajmu, jeżeli podtrzymacie swoją wolę przekazania części działki na budowę stacji bazowej telefonii komórkowej.

Więcej o:
maszt komórkowy w radomsku andrzej kucharski pis
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE