Radni poczekają na odpowiedzi

Radni poczekają na odpowiedzi

Radni Powiatu Radomszczańskiego, którzy w ostatnim czasie złożyli interpelacje, zapytania i wnioski na ręce starosty Beaty Pokory, na odpowiedź będą musieli sporo poczekać. Jako powód takiego stanu rzeczy, starosta podaje powód wprowadzenia stanu epidemii i powołuje się na Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 roku.

- Podkreślam, że starostwo Powiatowe w Radomsku, wykonując zadania o charakterze publicznym, podejmuje działania mające na celi zarówno walkę z zagrożeniami, jakie niesie wirus SARS-CoV-2 oraz realizację niezbędnych zadań do zapewnienia pomocy obywatelom – czytamy w informacji wysłanej przez Beatę Pokorę, do radnych, którzy złożyli, lub złożą interpelacje, zapytanie lub wniosek.

- Ze względu na zaistniałą sytuację informuję, że odpowiedzi na złożone przez radnych interpelacje, zapytania i wnioski zostaną przekazane do Przewodniczącego Rady Powiatu, w możliwie najkrótszym czasie po odwołaniu epidemii – dodaje Beata Pokara.

- Pani Starosto. Będę pytał dalej. Pytam o sprawy, które dotyczą mieszkańców powiatu radomszczańskiego – skomentował otrzymane pismo radny Michał Koski.

Więcej o:
koronawirus koronawirus radomsko powiat radomszczański beata pokora rada powiatu radoszczańskiego
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE