PUP zaprasza na spotkanie z doradcą EURES

PUP zaprasza na spotkanie z doradcą EURES Fot. pixabay.com

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku zaprasza na spotkanie informacyjne z doradcą EURES z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi pn. „Na jakie kompetencje jest zapotrzebowanie wśród pracodawców z terenu UE”, które odbędzie się w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych 2023.

- Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby bezrobotne i poszukujące pracy zainteresowane wyjazdem do innego państwa członkowskiego w celach podjęcia pracy - mówi Renata Koska, dyrektor PUP w Radomsku.

Europejska Sieć Służb Zatrudnienia EURES została powołana w 1993 r. na mocy unijnych przepisów prawnych przez Komisję Europejską. Działa ona we wszystkich państwach członkowskich UE i EFTA i ma na celu ułatwianie swobodnego przepływu pracowników oraz sprzyjanie korzystaniu z równych szans, pomimo istnienia barier językowych, różnic kulturowych czy zróżnicowanych przepisów prawa pracy. Sieć EURES tworzą publiczne służby zatrudnienia państw członkowskich UE i EFTA oraz inne uprawnione organizacje na poziomie lokalnym, regionalnym, krajowym i unijnym, działające w obszarze zatrudnienia.

Sieć EURES świadczy usługi w zakresie unijnego pośrednictwa pracy i informowania w zakresie warunków życia i pracy w państwach członkowskich UE i EFTA.

Termin: 23.10.2023 r. godzina 10.00
Miejsce: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku, ul. Tysiąclecia 2, sala nr 29

Szczegółowe informacje i zapisy na spotkanie u doradców klienta – osobiście lub pod numerem telefonu 44 683 73 54 do 56, 58 lub 62.

Więcej o:
pup pup radomsko nabory w pup radomsku fundusz
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE