PUP w Radomsku zaprasza do współpracy w planowaniu kierunków szkoleń na rok 2023

Fot. archiwum/Sebastian Nems

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku zaprasza do współpracy w planowaniu kierunków szkoleń na rok 2023. O szczegółach opowiada nam Marta Michalczyk z PUP w Radomsku.

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku zaprasza pracodawców, organizacje pracodawców, organizacje związkowe oraz innych partnerów rynku pracy do współpracy w zakresie sporządzenia listy zawodów i specjalności, na które istnieje zapotrzebowanie na lokalnym rynku pracy. Informacje te są niezbędne do określenia kierunków szkoleń dla osób uprawnionych na rok 2023 i sporządzenia planu szkoleń, który realnie odzwierciedla potrzeby i wymagania lokalnego rynku pracy.

Zgłoszenia prosimy kierować pisemnie na adres: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku, ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko lub drogą elektroniczną na adres - a.krawczyk@pup-radomsko.pl lub k.wroblewska@pup-radomsko.pl

Z uwagi na konieczność sporządzenia wykazu potrzeb szkoleniowych osób uprawnionych oraz opracowania planu szkoleń na rok następny prosimy o pisemną informację do dnia 15 grudnia 2022 roku. Jednocześnie prosimy o wnikliwą analizę zgłaszanych propozycji w celu trafnego ustalenia rzeczywistych potrzeb szkoleniowych, aby w konsekwencji móc określić kierunki szkoleń adekwatne do zapotrzebowania lokalnego rynku pracy na zawody i specjalności.


Osoby do kontaktu:
1. Aleksandra Krawczyk – specjalista ds. rozwoju zawodowego (pokój 19),
2. Katarzyna Wróblewska– specjalista ds. rozwoju zawodowego (pokój 19).

Tel. 44 683 73 54 do 56, 58, 62 wewnętrzny 42.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
pup pup radomsko urząd pracy radomsko aktywizacja pomoc
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE