PUP w Radomsku zaprasza do współpracy przy planowaniu szkoleń

PUP w Radomsku zaprasza do współpracy przy planowaniu szkoleń

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku zaprasza do współpracy w planowaniu kierunków szkoleń na 2023 rok.

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku zaprasza pracodawców, organizacje pracodawców, organizacje związkowe oraz innych partnerów rynku pracy do współpracy w zakresie sporządzenia listy zawodów i specjalności, na które istnieje zapotrzebowanie na lokalnym rynku pracy. Informacje te są niezbędne do określenia kierunków szkoleń dla osób uprawnionych na rok 2023 i sporządzenia planu szkoleń, który realnie odzwierciedla potrzeby i wymagania lokalnego rynku pracy.

Zgłoszenia należy kierować pisemnie na adres: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku, ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko lub drogą elektroniczną na adres - a.krawczyk@pup-radomsko.pl lub k.wroblewska@pup-radomsko.pl

Z uwagi na konieczność sporządzenia wykazu potrzeb szkoleniowych osób uprawnionych oraz opracowania planu szkoleń na rok następny pracownicy PUP proszą o pisemną informację do dnia 15 grudnia 2022 roku.

- Jednocześnie prosimy o wnikliwą analizę zgłaszanych propozycji w celu trafnego ustalenia rzeczywistych potrzeb szkoleniowych, aby w konsekwencji móc określić kierunki szkoleń adekwatne do zapotrzebowania lokalnego rynku pracy na zawody i specjalności – czytamy w komunikacie Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku.

Osoby do kontaktu:

  1. Aleksandra Krawczyk – specjalista ds. rozwoju zawodowego (pokój 19),
  2. Katarzyna Wróblewska– specjalista ds. rozwoju zawodowego (pokój 19)

tel. 44 683 73 54 do 56, 58, 62 wewnętrzny 42.

Więcej o:
radomsko pup radomsko urząd pracy radomsko szkolenia współpraca
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE