PUP w Radomsku ogłasza dodatkowy nabór wniosków o przyznanie dotacji na własną firmę

PUP w Radomsku ogłasza dodatkowy nabór wniosków o przyznanie dotacji na własną firmę Fot. pixabay.com

W związku z tym, że w dyspozycji Urzędu pozostają jeszcze środki przeznaczone na przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych, zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku, ogłoszony został dodatkowy termin naboru wniosków.

Wnioski będą przyjmowane w terminie od 21 do 25 listopada 2022 roku.

Maksymalna kwota o jaką może wnioskować osoba bezrobotna w 2022 r. to 33 500,00 zł.

Planowane dotacje realizowane będą w ramach środków Funduszu Pracy.

Należy pamiętać, iż przyznanie wsparcia osobie bezrobotnej powinno wynikać z założeń Indywidualnego Planu Działania – przed złożeniem wniosku o dotację należy pamiętać o obowiązkowej wizycie u doradcy klienta.

Osoby bezrobotne zainteresowane złożeniem wniosku o jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej mogą wziąć udział w spotkaniach nt. wypełniania wniosku o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej „Możliwość podejmowania działalności gospodarczej”. Spotkania będą się odbywały w formie indywidualnej. Zapisy będą przyjmowane:

  • telefonicznie pod numerem 44 683 73 54 do 56, 58 i 62 wew. 26, 60 lub 69,
  • mailowo: gielec@pup-radomsko.pl; j.wieczorek@pup-radomsko.pl; e.tazbir@pup-radomsko.pl
  • osobiście w siedzibie Urzędu: stanowiska 6, 7 i 12.

Regulamin przyznawania dotacji obowiązujący w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku w 2022 r. oraz wszystkie dokumenty potrzebne do złożenia wniosku dostępne są w siedzibie Urzędu oraz na stronie internetowej www.radomsko.praca.gov.pl 

Szczegółowe informacje można uzyskać również w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko - Referat Instrumentów Rynku Pracy) - pokój 26 lub pod numerem telefonu: 44 683 73 54 – 56, -58, -62 wew. 38.

Więcej o:
radomsko pup radomsko urząd pracy radomsko wnioski nabór wniosków dotacja działalność gospodarcza
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE