PUP o zatrudnianiu cudzoziemców

PUP o zatrudnianiu cudzoziemców

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku oraz Prezes Regionalnej Izby Przemysłowo – Handlowej w Radomsku zapraszają Pracodawców, którzy chcą lub zatrudniają cudzoziemców do udziału w Konferencji nt. „Zatrudnienie cudzoziemców w świetle obowiązujących przepisów i zmian wprowadzanych w 2018 roku”, która odbędzie się w dniu 6 grudnia w  Hotelu TED, ul. Kołłątaja 46 w Radomsku.

 Konferencja ma na celu przybliżenie zmian zachodzących na lokalnym rynku pracy w zatrudnianiu obcokrajowców. Udział w spotkaniu umożliwi szersze spojrzenie na zmiany zachodzące w przyjmowaniu do pracy cudzoziemców oraz w prawach i obowiązkach zatrudnionego tak cudzoziemca jak i pracodawcy.

W ww. konferencji uczestniczyć będą prelegenci z następujących instytucji: Łódzki Urząd Wojewódzki, Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców, Izba Administracji Skarbowej, Straż Graniczna, Państwowa Inspekcja Pracy.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 30.11.2017r. telefonicznie pod numerem tel. 44 6837356 do 58 wew. 42 lub 31 albo pocztą elektroniczną na adres: r.dziadek[at]pup-radomsko.pl.

Więcej o:
powiatowy urząd pracy pup szkolenie cudzoziemcy ukraina
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE