PUP będzie rozdawał pieniądze na nowe firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku informuje o terminie składania wniosków o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku informuje o terminie składania wniosków o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej.
Fot. archiwum Radomsko24.pl

Osoby bezrobotne, które są zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku (lub w filii PUP w Przedborzu) mogą się ubiegać o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Środki będą przyznawane na działalność prowadzoną na terenie powiatu radomszczańskiego. Wnioski o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej przyjmowane będą w okresie od 12 do 19 listopada. Osoby bezrobotne w dniu składania wniosku powinny umówić się na wizytę u doradcy zawodowego.

Wnioski o przyznanie środków dostępne są na stronie internetowej www.pup-radomsko.pl lub w siedzibie urzędu. Należy je składać w sekretariacie Powiatowego Urzędu Pracy.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku w pok. nr 20 oraz pod numerem telefonu 44 683 73 56 do 58 wew. 51.

Planowane dotacje realizowane będą w ramach programu "Szansa na pracę" finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki EFS. Środki przyznawane będą w pierwszej kolejności osobom które ukończyły 50 rok życia.

Powiatowy Urząd Pracy informuje ponadto, że osoby zainteresowane złożeniem wniosku mogą wziąć udział w zajęciach przygotowanych przez pracowników PUP w Radomsku nt. "Wypełnianie wniosku o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej". Odbędą się one w dniu 14 listopada. Zapisy na zajęcia będą przyjmowane do dnia 13 listopada w pokoju nr 20 lub pod numerem telefonu 44 683 73 56 do 58 wew. 51.

Więcej o:
pup działalność gospodarcza praca pieniądze dotacje
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE