PUP będzie dofinansowywał nowe firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku informuje o terminie składania wniosków o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku informuje o terminie składania wniosków o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej.

Osoby bezrobotne, które są zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku (lub w filii PUP w Przedborzu)  mogą się ubiegać o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Środki będą przyznawane na działalność prowadzoną na terenie powiatu radomszczańskiego. Wnioski o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej przyjmowane będą w okresie od 2 do 9 grudnia 2013 r.  Osoby bezrobotne w dniu składania wniosku powinny umówić się na wizytę u doradcy zawodowego.
Wnioski o przyznanie środków dostępne są na stronie internetowej www.pup-radomsko.pl lub w siedzibie Urzędu.

Wnioski należy składać w sekretariacie Powiatowego Urzędu Pracy.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku w pok. nr 20 oraz pod numerem telefonu 44 683 73 56 do 58 wew. 51.

Planowane dotacje realizowane będą w ramach programu "Szansa na pracę" finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki EFS.

Środki przyznawane będą w pierwszej kolejności osobom które ukończyły 50 rok życia.

PUP informuje, że osoby zainteresowane złożeniem wniosku mogą wziąć udział w zajęciach przygotowanych przez pracowników PUP w Radomsku nt. „Wypełnianie wniosku o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej”. Odbędą się one w dniu 05.12.2013 r. o godzinie 10:00. Zapisy na zajęcia będą przyjmowane do dnia 04.12.2013 r. w pokoju nr 20 lub pod numerem telefonu 44 683 73 56 do 58 wewnętrzny 51.

Więcej o:
powiatowy urząd pracy praca działalność gospodarcza pieniądze
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE